PUCHAR  POLSKI  2013

5-6.10.2013 - Poznań

 

RUNDA ELIMINACYJNA: 5-6.10.2013

 

  GRUPA A:

GRUPA B:

 UKPW Legia Warszawa - ŁSTW U.Ł.Łódź

7:11

(2:5,0:3,1:1,4:2)

 WTS Bytom - Arkonia Szczecin

8:17

(2:6,1:3,3:3,2:5)

 ŁSTW U.Ł.Łódź - GKPW Gorzów

21:10

(10:1,3:4,5:2,3:3)

 Arkonia Szczecin - DSW Waterpolo Poznań

9:13

(4:6,1:2,3:2,1:3)

 UKPW Legia Warszawa - GKPW Gorzów

14:12

(4:3,3:4,3:4,4:1)

 WTS Bytom - DSW Waterpolo Poznań

13:14

(2:4,5:4,2:4,4:2)

 

KOŃCOWE TABELE GRUP RUNDY ELIMINACYJNEJ:

 

 GRUPA A

 

 GRUPA B 

 1. ŁSTW U.Ł.Łódź 6 32-17    1. DSW Waterpolo Poznań 6 27-22
 2. UKPW Legia Warszawa 3 21-23    2. Arkonia Szczecin 3 26-21
 3. GKPW Gorzów 0 22-35    3. WTS Bytom 0 21-31

 

FINAŁY: 6.10.2013

 

 o miejsce V: GKPW Gorzów(3A) - WTS Bytom(3B)

5:16

(2:2,1:7,1:2,1:5)

 o miejsce III: UKPW Legia Warszawa(2A) - Arkonia Szczecin(2B)

11:15

(2:4,1:3,2:4,6:4)

 o miejsce I: ŁSTW U.Ł.Łódź(1A) - DSW Waterpolo Poznań(1B)

11:6

(1:1,4:1,3:3,3:1)

Sędziowie: K.Garbolewski, J.Gottschalk, R.Koryzna, M.Michalak, S.Żabski.

 

KOŃCOWA KLASYFIKACJA PUCHARU POLSKI 2013:

 

 1. ŁSTW U.Ł.Łódź
 2. DSW Waterpolo Poznań
 3. Arkonia Szczecin  
 4. UKPW Legia Warszawa  
 5. WTS Bytom  
 6. GKPW Gorzów  

Autor zdjęć: Tomasz Szwajkowski.

                                                                         

SKŁADY DRUŻYN I STRZELCY BRAMEK:

 

 Arkonia Szczecin

 GKPW Gorzów

 ŁSTW U.Ł.Łódź

UKPW Legia Warszawa

 DSW Waterpolo Poznań

 WTS Bytom

 Szymański Bartosz 10  Kowalewski 8  Kułakow 13  Bar 9  Wielogórski 9  Andrzejewski 8
 Szymański Piotr 8  Plust 4  Michalski 11  Derlatka 7  Różycki 9  Malinowski Maciej 6
 Ławniczak 5  Szymonik 4  Bar 6  Troczyński 6  Zawadzki

4

 Moś 6
 Radziński 4  Kulis Marcin 3  Bednarek 5  Oleksów Jan 4  Cichy 3  Broncel 4
 Kozakiewicz 3  Bobowski 2  Piątek Marcin 3  Madej 2  Łuc 3  Łukomski 4
 Łukaszewicz 3  Łazarski 2  Piątek Piotr 2  Zajączkowski 2  Sompolski 3  Piecuch 4
 Sypuła 3  Walkowiak 2  Piotrusiak 2  Iwoła 1  Iwanowicz 1  Paczyna 3
 Kalinowski 1  Nowicki 1  Szeleś 1  Piecuch 1  Mazurek Marek 1  Ciuraj 1
 Drula 1  Pic 1  Gidaszewski -  Biadoń -  Mazurek Krzysztof -  Skowronek 1
 Sekuła 1  Kulis Michał -  Kapuściński -  Kozera -      Danisz -
 Brokmaier 1  Rękawek -  Ścierwicki -  Ślusarczyk -      Sielski -
 Łukaszewicz 1  Stonawski -                
 Rakoczy -                    
 Szypłowski -          Oleksów Adam- bram.      Malinowski Bartosz-bram.

 Kalkowski-bram.  Kulis Mateusz-bram.  Kowalewski-bram.  Widomski - bram.  Yazerski-bram.  Jung-bram.

 Trener: R.Sekuła

 Trener: P.Diakonów

 Trener: E.Kujawa

 Trener: J.Słowikowski

 Trener: J.Maciąg

 Trener: K.Paczyna

                                

                                         NA GÓRĘ STRONY                                               STRONA GŁÓWNA