MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ PIŁKI WODNEJ MŁODZIKÓW

„I TY MOŻESZ ZOSTAĆ OLIMPIJCZYKIEM”

14-16.12.2001 – OSTROWIEC ŚW.

 

GRUPA „A”:                                                                 GRUPA „B”:

Delfinas Wilno (Litwa)                                                    Wodne Polo Brześć (Białoruś)

Vodni Polo Tabor (Czechy)                                             LUFK Lwów (Ukraina)

UKS MOSM Bytom                                                       ŁSTW Łódź

KSZO I Ostrowiec                                                          KSZO II Ostrowiec (p.k.)

 

RUNDA ELIMINACYJNA:

KSZO I Delfinas        8:7                                            LUFK Wodne Polo       6:5

Vodni Polo – Delfinas 13:12 (po dogrywce)                     Wodne Polo KSZO II  23:1

KSZO I – UKS              5:3 (po dogrywce)                      KSZO II – LUFK             4:2

Vodni PoloUKS       13:4                                           ŁSTW – KSZO II          22:1

Vodni Polo – KSZO I     6:3                                           LUFK – ŁSTW               8:0

UKSDelfinas             5:6                                           Wodne PoloŁSTW     9:3

 

KLASYFIKACJA PO RUNDZIE ELIMINACYJNEJ:

GRUPA „A”:                                                         GRUPA „B”:

1. Vodni Polo  6:0   32-19                                       1. LUFK             4:0   14-5

2. KSZO I       4:2   16-16                                       2. Wodne Polo    2:2   14-9

3. Delfinas      2:4   25-26                                       3. ŁSTW             0:4    3-17

4. UKS           0:6   12-24                                          

RUNDA FINAŁOWA:

o miejsca 7/8: UKS – KSZO II              10:0

o miejsca 5/6: Delfinas – ŁSTW             4:2

o miejsca 3/4: Wodne Polo – KSZO I     7:6 (po dogrywce)

o miejsca 1/2: LUFK – Vodni Polo         8:5 (po dogrywce)

                KOŃCOWA TABELA TURNIEJU:

1. LUFK LWÓW

2. Vodni Polo Tabor

3. Wodne Polo Brześć

4. KSZO I Ostrowiec

5. Delfinas Wilno

6. ŁSTW Łódź

7. UKS MOSM Bytom

8. KSZO II Ostrowiec

Główny Organizator Imprezy: Adam JANIK

Delegat AKPW: Łukasz JAROCHOWSKI

Sędziowie: Sergiej IWANOW (Brześć), Mieczysław KIELOCH, Michał MAJ,

     Jakub SZYMAŃSKI, Jarosław SZYMAŃSKI, Michał TWARDOWSKI,

NAGRODY SPECJALNE UFUNDOWANE PRZEZ KOMITET ORGANIZACYJNY I RODZICÓW:

Najlepszy zawodnik: Marcel VALOUCH (Tabor)

Najlepszy bramkarz: Tomasz GAJDA (UKS)

„Król” strzelców:       Jegor PRUDNIKOW (Delfinas) – 19 bramek

 Najlepsi zawodnicy poszczególnych zespołów:

KSZO II:           Artur KUTYŁA

UKS:                Wojciech ŁABUZ

ŁSTW:              Artur SOBÓL

Delfinas:           Witalij BOGDANOWICZ

KSZO I:            Jakub JANIK

Wodne Polo:     Roman WOJTUCHOWICZ

Vodni Polo:       Karol BORKOWEC

LUFK:               Roman PATYK

NADZIEJE OLIPIJSKIE:

Wiktor IWANOW (Wodne Polo)

Roztysław DOBUSZ (LUFK)

NA GÓRĘ STRONY