10th FINA WORLD CHAMPIONSHIPS
Barcelona, Spain
July 12-27, 2003

   

 

 

 Strzelcy Statystyki Galeria zdjęć           

 

 

RUNDA ELIMINACJYJNA

        I dzień: 14.07.

Węgry - Chorwacja        7:7        Australia - Japonia                        10:2            Włochy -  Chiny        15:4            Rosja -  Słowacja            8:5

Rumunia - Kanada       10:3        Serbia i Czarnogóra - USA             5:5            Niemcy - Grecja          9:7            Hiszpania - Brazylia     10:3

        II dzień: 16.07.

Węgry - Rumunia          9:5        USA - Japonia                                   14:4            Włochy -  Niemcy    11:8            Brazylia -  Słowacja        4:7

Chorwacja - Kanada  13:3        Serbia i Czarnogóra - Australia      7:6            Chiny  - Grecja            2:17         Hiszpania - Rosja          10:8

      III dzień: 18.07.

   Węgry - Kanada           13:3        USA - Australia                                13:7            Chiny -  Niemcy        4:10            Brazylia -  Rosja               3:10 

Chorwacja - Rumunia 12:9        Serbia i Czarnogóra -  Japonia    15:7            Włochy  - Grecja    10:5             Hiszpania - Słowacja    10:5

 

 

GRUPA A:

 

 

 

GRUPA B:

 

 

 

GRUPA C:

 

GRUPA D:

 

 

 Węgry

5

29:15

USA

5

32:16

Włochy

6

36:17

Hiszpania

6

30:16

Chorwacja

5

32:19

Serbia i Czarnogóra

5

27:18

Niemcy

4

27:22

Rosja

4

26:18

Rumunia

2

24:24

Australia

2

33:22

Grecja

2

29:21

Słowacja

2

17:22

Kanada

0

  9:36

Japonia

0

13:39

Chiny

0

10:42

Brazylia

0

10:27

 

Mecze 1/8 finału: 20.07.

(zwycięzcy grup tj. Węgry, USA, Włochy i Hiszpania - awansowali bezpośrednio do ćwierćfinału)

      Kanada - Japonia  6:1                     Chiny - Brazylia 6:8 (po dogrywce)

Chorwacja - Australia  6:10 !!!          Rumunia - Serbia i Czarnogóra  3:11          Niemcy - Słowacja 6:7   

Grecja - Rosja 15:14 (po rzutach karnych !!!)

 

                             Mecze ćwierćfinałowe: 22.07.

    o miejsca 15/16:   Japonia - Chiny 10:9 (po dogrywce)       

    o miejsca 13/14:   Kanada - Brazylia 5:6

        o miejsca 9/12:   Chorwacja - Niemcy 7:3  i  Rumunia - Rosja 6:9

          o miejsca 1/8:   Węgry - Słowacja  13:5  i  USA - Grecja   2:4

                                       Włochy - Australia   7:3  i  Hiszpania - Serbia i Czarnogóra  3:7

 

                              Półfinały: 24.07.

      o miejsca 11/12:    Niemcy - Rumunia  7:6           

        o miejsca 9/10:    Chorwacja - Rosja  8:3

          o miejsca 5/8  Słowacja - USA  5:11  i  Australia - Hiszpania  8:10

          o miejsca 1/4:    Węgry - Grecja 9:8 (po dogrywce)  i  Włochy - Serbia i Czarnogóra 6:5 !!!

 

                              Finały: 26.07.

        o miejsce VII:    Słowacja - Australia   8:11

 

             o miejsce V:    USA - Hiszpania           8:9

                       o brąz:    Grecja - Serbia i Czarnogóra  3:5

                       o złoto:    Węgry - Włochy  11:9 (po dogrywce)

KOŃCOWA KOLEJNOŚĆ X MISTRZOSTW ŚWIATA:

        Węgry

           Włochy          Serbia i Czarnogóra

    4. Grecja

  5. Hiszpania

    6. USA

  7. Australia

    8. Słowacja

      9. Chorwacja

10. Rosja

  11. Niemcy

12. Rumunia

  13. Brazylia

14. Kanada

    15. Japonia

16. Chiny

 

Trzy pierwsze zespoły uzyskały awans do Igrzysk Olimpijskich ATENY - 2004

 

  Strzelcy Statystyki Galeria zdjęć         

NA GÓRĘ STRONY