MISTRZOSTWA POLSKI JUNIORÓW MŁODSZYCH

2 9 / 10 

Mistrzostwa Polski Seniorów         Mistrzostwa Polski Juniorów         M.M.Młodzików         Puchar Polski 2010

 

RUNDA ELIMINACYJNA

                                                                                               

 GRUPA A: 20-21.02.2010    GRUPA B: 19-20.12.2009  

 GRUPA C: 28-30.12.2009

 Arkonia - AZS

32:1

 KSZO - ŁSTW

 

 MOSM - ŁSTW

 

 MOSM - KSZO

13:6

 

28:2

 

19:2

 UKPW - Pałac II

 

 Pałac - Pałac II

 

 UKPW - Pałac

16:5

15:3

 10:11 (dogr)

 GKPW I - GKPW II

21:11

 Arkonia - GKPW II

24:5

 GKPW I - AZS

35:0

 AZS - GKPW II

4:20

 Arkonia - GKPW I

3:15

 1. GKPW 59 I Gorzów 6:0  71-14  1. UKS MOSM Bytom 4:0  47-4  1. Pałac Młodzieży W-wa  4:0  26-13
 2. Arkonia Szczecin 4:2  59-21  2. KSZO Ostrowiec 2:2  15-25  2. UKPW 44 Warszawa  2:2  26-16
 3. GKPW 59 II Gorzów 2:4  36-49  3. ŁSTW Łódź 0:4    8-41  3. Pałac Młodzieży II W-wa  0:4    8-31
 4. AZS AWF Poznań 0:6    5-87

 

RUNDA KWALIFIKACYJNA

12-14.03.2010

W turnieju biorą udział zespoły z miejsc 2 i 3 Rundy Eliminacyjnej

 

 UKPW 44 Warszawa(2C) - Pałac Młodzieży II W-wa(3C)  18:3

KOŃCOWA TABELA

 RUNDY KWALIFIKACYJNEJ:

  1. GKPW 59 II Gorzów(3A)

  10:0

69-30

  2. UKPW 44 Warszawa(2C) 8:2

62-21

  3. Arkonia Szczecin(2A) 6:4 72-27
  4. KSZO Ostrowiec(2B) 4:6

63-52

  5. ŁSTW Łódź(3B) 2:8 23-93
  6. Pałac Młodzieży II W-wa(3C)   0:10 19-86
 KSZO Ostrowiec(2B) - ŁSTW Łódź(3B) 25:4
 Arkonia Szczecin(2A) - GKPW 59 II Gorzów(3A)     8:10
 UKPW 44 Warszawa(2C) - ŁSTW Łódź(3B) 20:5
 Arkonia Szczecin(2A) - Pałac Młodzieży II W-wa(3C) 26:0
 KSZO Ostrowiec(2B) - GKPW 59 II Gorzów(3A)  10:19
 KSZO Ostrowiec(2B) - Pałac Młodzieży II W-wa(3C) 17:8
 Arkonia Szczecin(2A) - UKPW 44 Warszawa(2C)   3:9
 GKPW 59 II Gorzów(3A) - ŁSTW Łódź(3B) 19:3
 KSZO Ostrowiec(2B) - UKPW 44 Warszawa(2C)     4:11
 Arkonia Szczecin(2A) - ŁSTW Łódź(3B) 25:1
 GKPW 59 II Gorzów(3A) - Pałac Młodzieży II W-wa(3C) 15:5
 ŁSTW Łódź(3B) - Pałac Młodzieży II W-wa(3C) 10:4
 Arkonia Szczecin(2A) - KSZO Ostrowiec(2B) 10:7
 UKPW 44 Warszawa(2C) - GKPW 59 II Gorzów(3A)  4:6

 

RUNDA ZASADNICZA:

4-6.06.2010 - Gorzów

 

 UKS MOSM Bytom(1B) - Arkonia Szczecin(3 RK)

7:7 i 11:9 (po rz.k.)

KOŃCOWA TABELA

RUNDY ZASADNICZEJ:

  1. GKPW 59 I Gorzów(1A)

10:0 98-25

  2. UKS MOSM Bytom(1B)

 8:2 38-40

  3. Arkonia Szczecin(3 RK)

 6:4

44-46

  4. UKPW 44 Warszawa(2 RK)

 4:6

29-49

  5. Pałac Młodzieży W-wa(1C)

 2:8

34-48

  6. GKPW 59 II Gorzów(1 RK)

 0:10

22-47

 Pałac Młodzieży W-wa(1C) - UKPW 44 Warszawa(2 RK)  

6:7

 GKPW 59 I Gorzów(1A) - GKPW 59 II Gorzów(1 RK) 21:4
 Pałac Młodzieży W-wa(1C) - Arkonia Szczecin(3 RK) 6:8
 UKS MOSM Bytom(1B) - GKPW 59 II Gorzów(1 RK) 6:4
 GKPW 59 I Gorzów(1A) - UKPW 44 Warszawa(2 RK) 18:6
 UKS MOSM Bytom(1B) - UKPW 44 Warszawa(2 RK) 8:5
 GKPW 59 II Gorzów(1 RK) - Arkonia Szczecin(3 RK) 4:13
 GKPW 59 I Gorzów(1A) - Pałac Młodzieży W-wa(1C) 18:4
 GKPW 59 II Gorzów(1 RK) - UKPW 44 Warszawa(2 RK) 4:7
 UKS MOSM Bytom(1B) - Pałac Młodzieży W-wa(1C) 9:8
 GKPW 59 I Gorzów(1A) - Arkonia Szczecin(3 RK) 25:3
 UKPW 44 Warszawa(2 RK) - Arkonia Szczecin(3 RK) 4:13
 Pałac Młodzieży W-wa(1C) - GKPW 59 II Gorzów(1 RK) 10:6
 GKPW 59 I Gorzów(1A) - UKS MOSM Bytom(1B) 16:8

 

Do turnieju finałowego Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży (14-15.07. - Gorzów Wlkp.)

awansowały CZTERY najlepsze zespoły.

 

OGÓLNOPOLSKA OLIMPIADA MŁODZIEŻY:

 Półfinał I:  UKS MOSM Bytom(2 RZ) - Arkonia Szczecin(3 RZ)          7:9

 Półfinał II: GKPW 59 I Gorzów(1 RZ) - UKPW 44 Warszawa(4 RZ)   20:8

 

 FINAŁY:

 o miejsce III (pierwszy mecz): UKS MOSM Bytom - UKPW 44 Warszawa 12:5  

 o miejsce I (pierwszy mecz): Arkonia Szczecin - GKPW 59 I Gorzów        6:16  

 o miejsce III (drugi mecz): UKS MOSM Bytom - UKPW 44 Warszawa   11:4

 o miejsce I (drugi mecz): Arkonia Szczecin - GKPW 59 I Gorzów          6:20

 


GRUPA B:

 KSZO Ostrowiec(4RK) - Pałac Młodzieży II W-wa(6RK 17:8
TABELA ROZGRYWEK GRUPY B:

  1. KSZO Ostrowiec(4RK)

 4:0

42-12

  2. ŁSTW Łódź(5RK)  2:2

14-29

  3. Pałac Młodzieży II W-wa(6RK)  0:4

12-27

 ŁSTW Łódź(5RK) - Pałac Młodzieży II W-wa(6RK) 10:4
 KSZO Ostrowiec(4RK) - ŁSTW Łódź(5RK) 25:4

 


KOŃCOWA KLASYFIKACJA MISTRZOSTW POLSKI JUNIORÓW MŁODSZYCH 2010:

 

  1. GKPW 59 I Gorzów

  2. Arkonia Szczecin

  3. UKS MOSM Bytom
  4. UKPW 44 Warszawa
  5. Pałac Młodzieży I Warszawa  
  6. GKPW 59 II Gorzów  
  7. KSZO Ostrowiec  
  8. ŁSTW Łódź  
  9. Pałac Młodzieży II Warszawa  
 10. AZS AWF Poznań  

SKŁADY DRUŻYN I STRZELCY BRAMEK:

 Arkonia Szczecin EL RK RZ OOM RAZEM  ŁSTW Łódź EL RK   RAZEM
 Szymański 26 - 21 7 54  Rogaczewski 4 6   10
 Łukaszewicz 14 28 6 2 50  Śwituniak 2 5   7
 Rojek 4 14 7 3 28  Welten Jakub 2 5   7
 Poterek 2 7 6 5 20  Bińkowski - 5   5
 Sypuła 6 4 - 4 14    Kubiak - 1   1
 Byczyński

-

  9   1

-

    10  Welten Maciej - 1   1
 Brokmeier 1 5 2 - 8  Ciesielski - -   -
 Matkowski 4 3 - - 7  Joachimiak - -   -
 Majerski - 2 - - 2  Kapruściński - -   -
 Kalinowski - - - - -  Mielcarek - -   -
 Kozakiewicz - - 1 - 1  Słomiany - -   -
 Banaszek - - - - -  Dubielak - bramkarz
 Kalkowski - bramkarz 2 - - - 2  Trener: W.Berendiuga
 Trenerzy: W.Sierwuk, K.Biegała, J.Kodłubaj  
 GKPW 59 Gorzów EL RK RZ OOM RAZEM  UKS MOSM Bytom EL RK RZ OOM RAZEM
 Goździak 14 ---- 18 17 49  Ciuraj 6 ---- 12 10 28
 Łuc 15 ---- 24 10 49  Andrzejewski 14 ---- 7 2 23
 Roszak 9 ---- 12 8 29  Marciniak - --- 10 7 17
 Czapla 5 ---- 15 5 25  Dylla Łukasz 8 ---- 4 3 15
 Nowicki 6 ---- 7 4 17  Dylla Damian 5 ---- 2 7 14
 Kowalczyk 7 ---- 5 2 14  Malinowski 6 ---- - - 6
 Jacewicz 3 ---- 7 3 13  Moś 4 ---- - - 4
 Piec 4 ---- 4 3 11  Roszak - ---- 3 1 4
 Birecki 4 ---- 3 3 10  Burdyszek 3 ---- - - 3
 Maksimowicz 1 ---- 3 - 4  Wieschalka 1 ---- - - 1
 Adamski 1 ---- - 1 2  Vogelgesang - ---- - - -
 Wencel - bramkarz 3 ---- - - 3  Jamroży - ---- - - -
 Miałkowski - bramkarz  Kaliński - ---- - - -
 Trener: P.Diakonów  Skorus - bramkarz  
 Jung - bramkarz
 Trener: J.Liniewiecki
 UKPW 44 W-wa EL RK RZ OOM RAZEM
 Pałac I Warszawa EL RK RZ   RAZEM  Oleksów - 18 6 3 27
 Wojtaszek 8 ---- 13   21  Jejno 6 8 9 3 26
 Banaszewski 4 ---- 12   16  Janczewski 2 12 3 3 20
 Wadas 2 ---- 5   7  Nowakowski 4 7 5 1 17
 Jaworowski 3 ---- 2   5  Nierzwicki 2 7 3 4 16
 Caban Jan 2 ---- 1   3  Demianiuk -  2 3 3 8
 Dudziński 2 ---- -   2  Kacprzak 4 4 - - 4
 Kilian 2 ---- -   2  Kozera 3 - - - 3
 Makaruk 1 ---- 1   2  Piecuch 1 2 - - 3
 Targowski 2 ---- -   2  Sobala 3 - - - 3
 Grekowicz - ---- -   -  Ślusarczyk - 2 - - 2
 Sander - ---- -   -  Madej 1 - - - 1
 Zarębski - ---- -   -  Leśniewski - - - - -
 Lis - bramkarz    Siwiec - - - - -
 Leone - bramkarz  Widomski - bramkarz
 Trener: I.Stępiński  Trenerzy: D.Oleksów i R.Oleksów
 

 

 

 KSZO Ostrowiec EL RK   RAZEM  GKPW 59 II Gorzów EL RK RZ   RAZEM
 Tracz Konrad 11 27   38  Frysztak 7 19 2   28
 Iwoła 1 11   12  Szymonik 4 10 10   24
 Kencel - 8   8  Plust 7 9 -   16
 Pawlikiewicz 2 6   8  Pic 5 7 1   13
 Bernacki - 3   3  Kowalewski 3 5 3   11
 Bielucha 1 2   3  Gorczyca 3 6 1   10
 Chojnacki - 2   2  Wilk 1 4 2   7
 Bruszewski - 1   1  Kulis Michał 1 2 2   5
 Kozieł - 1   1  Kulis Marcin 1 2 -   3
 Tracz Kacper - 1   1  Olszewski 2 - 1   3
 Jedlikowski - -   -  Łysak - 2 -   2
 Pomykała - -   -  Słowik - 2 -   2
 Kamiński - -   -  Jasiński 1 - -   1
 Wąsicki - -   -  Mruk - - -   -
 Borecki - bramkarz  Rękawek - - -   -
 Trenerzy: M.Stawecki i M.Kieloch  Kulis Mateusz - bramkarz
 Mucharski - bramkarz
   Trenerzy: P.Diakonów i B.Naudzius
 
 AZS AWF Poznań EL   RAZEM  Pałac Młodzieży II EL RK   RAZEM
 Tondel 2 2  Krzysztowski - 6   6
 Włoch 2 2  Migdalski - 6   6
 Dolata 1 1  Caban 3 -   3
 Bartczak - -  Bielecki 2 -   2
 Klimaszyk - -  Borkowski - 2   2
 Krasnowolska - -  Gałek 1 1   2
 Palus - -  Kostro-Olechowski - 2   2
 Pyszny - -  Cwalina 1 -   1
 Cieciura - bramkarz - -  Kępiński - 1   1
 Trener: K.Adamski    Ostrowski - 1   1
   Siwik 1 -   1
 Soroka - -   -
 Taras - -   -
 Chylaszek - bramkarz
   Trenerzy: J.Czekalska i I.Stępiński

Licznik Odwiedzin, Licznik Wizyt

                                                                           NA GÓRĘ STRONY                                       STRONA GŁÓWNA