MISTRZOSTWA POLSKI JUNIORÓW MŁODSZYCH

                                       2004/2005        Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży

Mistrzostwa Polski Seniorów   Mistrzostwa Polski Juniorów    Puchar Polski 2004    Ogólnopolskie Zawody Młodzików

 

ARKONIA

SZCZECIN

KSZO

OSTROWIEC

ŁSTW POCZTOWIEC

ŁÓDŹ

MKP SŁOWIANKA

GORZÓW

UKPW U-44

WARSZAWA

UKS MOSM

BYTOM

ZOBACZ GALERIĘ ZDJĘĆ Z I-szego TURNIEJU AUTORSTWA PANA TOMASZA KARACZKO - SERDECZNIE DZIĘKUJEMY

RUNDA ZASADNICZA:

 RUNDA I II
 UKS MOSM Bytom - KSZO Ostrowiec 2:12 1:25
 MKP Słowianka Gorzów - Arkonia Szczecin 4:9 13:12 po rz.k.
 ŁSTW Pocztowiec Łódź - UKPW U-44 Warszawa 21:5 13:3
 Arkonia Szczecin - KSZO Ostrowiec 3:19 2:13
 UKS MOSM Bytom - UKPW U-44 Warszawa 11:3 13:6
 ŁSTW Pocztowiec Łódź - MKP Słowianka Gorzów 21:4 22:9
 Arkonia Szczecin - UKPW U-44 Warszawa 8:7 6:5
 KSZO Ostrowiec - MKP Słowianka Gorzów 21:9 24:3
 ŁSTW Pocztowiec Łódź - UKS MOSM Bytom 8:5 21:3
 UKPW U-44 Warszawa - MKP Słowianka Gorzów 2:9 4:6
 Arkonia Szczecin - UKS MOSM Bytom 7:5 1:2
 ŁSTW Pocztowiec Łódź - KSZO Ostrowiec 9:7 15:12
 MKP Słowianka Gorzów - UKS MOSM Bytom 4:14 5:4
 UKPW U-44 Warszawa - KSZO Ostrowiec 3:16 4:12
 Arkonia Szczecin - ŁSTW Pocztowiec Łódź 3:14 5:12

TABELA PO RUNDZIE ZASADNICZEJ:

1.ŁSTW Pocztowiec Łódź20:0156-46 ¢ grupa "A" Rundy "Play-off"
2.KSZO Ostrowiec16:4161-51 ¢ grupa "A" Rundy "Play-off"
3.UKS MOSM Bytom   8:12  60-924:4 25-17 ¢ grupa "A" Rundy "Play-off"

4.

Arkonia Szczecin   8:12  52-894:4 25-19 ¢ grupa "B" Rundy "Play-off"
5.MKP Słowianka Gorzów   8:12    61-1294:4 21-25 ¢ grupa "B" Rundy "Play-off"
6.

UKPW U-44 Warszawa

   0:20

    42-115

¢ grupa "B" Rundy "Play-off"

 

RUNDA "PLAY-OFF":

 TERMIN

I

II

III

 GRUPA A:
 KSZO Ostrowiec - UKS MOSM Bytom  

 19:6 i 15:3

       13:1 i   7:2

9:4 i 4:3
 ŁSTW Pocztowiec Łódź - UKS MOSM Bytom

   9:2 i 14:2

       15:1 i 11:2

21:3 i 12:2
 KSZO Ostrowiec - ŁSTW Pocztowiec Łódź

    4:6 i   8:10

         6:5 i   7:12

5:7 i 10:11(dogr.)
 GRUPA B:

 

 MKP Słowianka Gorzów - UKPW U-44 Warszawa

 8:6 i 13:5

11:2 i 11:9 (dogr.)

3:1 i 8:5

 Arkonia Szczecin - UKPW U-44 Warszawa

 7:5 i   9:4

11:3 i 9:8

5:2 i 8:4

 MKP Słowianka Gorzów - Arkonia Szczecin

 5:9 i   8:15

  3:7 i 6:8 (dogr.)

2:4 i 6:4

 

TABELE RUNDY "PLAY-OFF":

GRUPA A:  GRUPA B: 
1.ŁSTW Pocztowiec Łódź 30:2186-79 1.Arkonia Szczecin28:4114-74
2.KSZO Ostrowiec18:14163-95 2.MKP Słowianka Gorzów 20:12 100-92
3.UKS MOSM Bytom  0:32  42-215 3.UKPW U-44 Warszawa  0:32  72-132

 

OGÓLNOPOLSKA OLIMPIADA MŁODZIEŻY - MAZOWSZE 2005
14-15.07.2005, Łódź

 

PÓŁFINAŁY:

                                                           

 A - KSZO Ostrowiec - UKS MOSM Bytom           

10:4

 B - ŁSTW Pocztowiec Łódź - Arkonia Szczecin 

13:7

 

FINAŁY (do dwóch zwycięstw):

                                                           

 o medal brązowy: UKS MOSM Bytom - Arkonia Szczecin 

5:4, 3:6 i 2:1

       o medal złoty: KSZO Ostrowiec - ŁSTW Pocztowiec Łódź 

7:6, 5:8 i 14:15 (10:10, 1:1 i 3:4 w rzutach karnych !!!)

 

KOŃCOWA TABELA O.O.M. - 2005 (MISTRZOSTWA POLSKI JUNIORÓW MŁODSZYCH):

 

ŁSTW Pocztowiec Łódź

KSZO Ostrowiec

UKS MOSM Bytom

4. Arkonia Szczecin  
5. MKP "Słowianka" Gorzów  
6. UKPW U-44 Warszawa  

 

TABELA "Fair-Play" (pkt.karne):

 

   RUNDA I II IPF IIPF IIIPF OOM RAZEM w tym
1.  Arkonia Szczecin 25 17 28 21 10 28 129

-----------------------------------

2.  UKS MOSM Bytom 31 22 16 19 19 23 130 z prawem zamiany - 2
3.  KSZO Ostrowiec 41 19 25 22 25 18 150 z prawem zamiany - 3
4.  ŁSTW Pocztowiec Łódź 24 27 29 30 30 27 167

z prawem zamiany - 3

   
   MKP Słowianka Gorzów 27 43 32 18 7 - 127 z prawem zamiany - 5
   UKPW U-44 Warszawa 33 40 31 28 23 - 155

z prawem zamiany - 1

 

STRZELCY BRAMEK:

 ŁSTW Pocztowiec Łódź

 RUNDA:

I

 II

IPF IIPF IIIPF OOM

RAZEM

 Stopczyński

26

 22

10 12 8 13

91

 Ścierwicki

19

 17

11 7 8 6

68

 Bednarek

12

 11

5 13 15 10

66

 Piątek

3

 7

3 6 4 1

24

 Dąbrówka

4

 4

4 0 4 2

18

 Michalski

0

 6

- 4 3 3

16

 Harasimiuk

5

 3

3 1 2 0

14

 Kwiatkowski

2

 1

2 3 4 2

14

 Pietrusiak

-

 9

- - 1 1

11

 Cybulski

-

 2

0 0 1 0

3

 Bąk - - 1 0 1 - 2

 Nałęcz

1

 1

- 0 0 0

2

 Wiosna

1

 -

0 0 0 0

1

 Arkonia Szczecin

 RUNDA:

I

II

IPF IIPF IIIPF OOM

RAZEM

 Ulchurski

4

8

14 13 7 5

   51

 Szypłowski

5

2

5 6 1 6

   27

 Szymański

5

2

3 7 5 1

   23

 Stroński

4

2

4 4 1 1

   16

 Karapuda

6

2

3 2 0 1

   14

 Martinek

4

5

- 0 1 2

   12

 Siewruk

1

1

4 1 2 1

   10

 Turowski - 0 5 0 1 0    6
 Kogut - - - - - 1    1

 Paź

0 0 1 0 0 0    1

  

 KSZO Ostrowiec  

 RUNDA:

I

II IPF IIPF IIIPF OOM

RAZEM

 Bar Michal 13 25 18 7 10 11 84
 Kieloch 17 26 6 11 6 12 78
 Pożoga 18 18 10 4 4 4 58

 Kencel

7

3 7 4 2 2

25

 Bar Marcin 5 7 4 0 4 0 20
 Derlatka 1 5 4 3 2 3 18
 Cichocki 12 - - 4 - - 16
 Czajkowski 0 2 1 0 0 0 3
 Oszczypała 2 - - - - - 2
 Snopek 2 0 - 0 - - 2
 UKS MOSM Bytom

 RUNDA:

I

II IPF IIPF IIIPF OOM

RAZEM

 Łukomski 8 6 4 0 3 6 27

 Skowronek

5

9 3 1 4 4

26

 Wężykowski 6 - 3 2 2 0 13

 Wolicki

4

6 2 0 0 1

13

 Wątroba

9

- - - - -

9

 Ciok 2 1 0 1 2 0 6

 Bździuła

0 1 1 1 1 1 5
 Witek

1

- 0 1 0 1

3

 Kierzkowski

1

0 - - - -

1

 Nylec 1 - 0 0 0 0 1
 Wróblewski - - - 0 0 1 1

                                                                               

 MKP "Słowianka" Gorzów 

 RUNDA:

I

II IPF IIPF IIIPF

RAZEM

 Bereda 9 11 9 3 4 36
 Rojek 5 4 9 7 5 30
 Madejek 9 3 0 5 1 18
 Królak 4 2 4 2 3 15
 Banaszczak - 6 0 4 3 13
 Mumot 0 3 3 5 1 12
 Krawczyk - - 3 2 2 7
 Kozyr 1 1 1 2 0 5
 Cichocki - 1 3 0 0 4
 Chećko - 0 2 1 0 3
 Anacki 1 - - - - 1
 Kozłowski 1 - - 0 - 1
 UKPW U-44 Warszawa

 RUNDA:

I

IIIPFIIPFIIIPF

RAZEM

 Kasperski54911 3 32
 Szymborski2423 4 15
 Szaniawski3334 013
 Tkaczyk5140 -10
 Marcińczyk2212 07
 Liszewski1201 24
 Morga1110 03
 Biadoń0001 1 2
 Zajączkowski - - - - 2 2
 Grudzień0100 01
 Kraszewski1--- -1

NA GÓRĘ STRONY                                       STRONA GŁÓWNA