MISTRZOSTWA POLSKI JUNIORÓW MŁODSZYCH 2000/2001

Mistrzostwa Polski Seniorów      Mistrzostwa Polski Juniorów      Puchar Polski

 

RUNDA ZASADNICZA

RUNDA

I
II
III

MKP-ARK

14-3

 7-9

   3-11

MKP-ŁSTW

 14-13

19-5

12-5

MKP-UKS

19-4

15-5

13-4

MKP-KSZ

 24-10

19-5

21-1

ARK-ŁSTW

11-6

12-8

12-1

ARK-UKS

19-2

15-3

15-5

ARK-KSZ

28-3

23-1

19-2

ŁSTW-UKS

11-6

13-8

  2-9

ŁSTW-KSZ

25-6

17-10

16-6

UKS-KSZ

  8-7

10-10

11-5

 

TABELA PO RUNDZIE ZASADNICZEJ:

1. ARKONIA SZCZECIN

12 

22:2

177-55

2. MKP GORZÓW

12

20:4

180-75 

3. ŁSTW ŁÓDŹ

12

10:14

122-125 

4. UKS MOSM BYTOM 

12 

  7:17

  75-144

5. KSZO OSTROWIEC 

12 

  1:23

  66-221

 

TURNIEJ FINAŁOWY “PLAY-OFF” W RAMACH

OGÓLNOPOLSKIEJ OLIMPIADY MŁODZIEŻY

„WIELKOPOLSKA-2001”:

                                     Półfinał “B”: MKP Gorzów – Ł.S.T.W. Łódź  11:10 i 11:8

                                     Półfinał ”A”: Arkonia Szczecin – UKS MOSM Bytom  10:0 i 9:1

 FINAŁY:

o 3 miejsce: Ł.S.T.W. Łódź – UKS MOSM Bytom  10:3

o 1 miejsce: Arkonia Szczecin – MKP Gorzów 12:11 (3-0)(2-2)(4-5)(2-4) i (0-0)(0:0) i (1:0) è  "ZŁOTY GOL"

 

KOŃCOWA TABELA

MISTRZOSTW POLSKI JUNIORÓW MŁODSZYCH

NA ROK 2001

   

1. 

ARKONIA Szczecin

2. 

MKP GORZÓW

3.

ŁSTW Łódź

4.

UKS MOSM Bytom

5.

KSZO Ostrowiec

 

TABELA „FAIR-PLAY” (pkt.karne):

 

RUNDA

I

II

III

PLAY-OFF

RAZEM

1.

ARKONIA

14

22

11

13

60

2.

ŁSTW

35

25

15

16

91

3.

MKP

31

30

19

30

110

4.

UKS

20

36

30

25

111

 

NAJLEPSI STRZELCY:

1 Wróbel A.

(ARK)

- 78 bramek

2.Różycki T.    

(MKP)

- 76 bramek

3 Otrembski D.

(ŁSTW)

- 67 bramek

4.Sekuła R.

(ARK)

- 38 bramek

5.Wielogórski P.  

(MKP)

- 37 bramek

 

TABELE STRZELCÓW:

 

MKP GORZOW:

NAZWISKO

I

II

III

PLAY-OFF

RAZEM

Różycki T.

25

20

17

14

76

Wielogórski P.

7

9

12

9

37

Mazurek M.

7

8

7

3

25

Bartz P.

9

8

0

1

18

Pawlak G.

6

6

0

4

16

Kędzierski Ł.

5

2

1

2

10

Sompolski D.

2

3

4

0

9

Iwanowicz R.

1

3

3

0

7

Tomaszewski T.

4

0

3

0

7

Kos P.

3

0

2

0

5

Żabski K.

2

1

0

0

3

 

ARKONIA SZCZECIN:

NAZWISKO

I

II

III

PLAY-0FF

RAZEM

Wróbel A.

21

24

21

12

78

Sekuła R.

7

8

14

9

38

Antroszenko M.

7

7

5

4

23

Bugajski M.

1

6

6

3

16

Pietrzak M.

7

3

3

1

14

Lencewicz P.

4

3

4

2

13

Dybikowski T.

4

4

0

0

8

Lisaj M.

5

3

0

0

8

Pisarski P.

3

0

2

0

5

Radzikowski J.

2

1

2

0

5

 

UKS MOSM BYTOM:

NAZWISKO

I

II

III
PLAY-OFF
RAZEM

Ciszewski D.

5

13

8

2

28

Łotocki G.

5

5

9

0

19

Rzeszotarski K.

1

3

3

2

9

Popławski B.

4

2

1

0

7

Sidło A.

1

1

3

0

5

Łabuz W.

0

1

2

0

3

Rzeszotarski G.

1

0

2

0

3

Truszkowski A.

3

0

0

0

3

Kacorzyk K.

0

1

0

0

1

Staniszewski M.

0

0

1

0

1

 

KSZO OSTROWIEC

NAZWISKO

I

II

III

RAZEM

Polit P.

16

13

3

32

Sało P.

6

7

4

17

Janik Jakub

2

2

2

6

Kołbuc T.

0

3

2

5

Jareński P.

2

0

0

2

Słowikowski J.

0

1

1

2

Kieloch H.

0

0

1

1

Pietruszka A.

0

0

1

1

 

ŁSTW ŁÓDŹ

NAZWISKO

I
II
III
PLAY-OFF
RAZEM

Otrembski D.

20

24

14

9

67

Plech S.

9

9

3

9

30

Siemiński T.

10

8

5

3

26

Berendiuga D.

10

0

0

0

10

Książczyk P.

3

2

1

2

8

Białecki B.

3

0

0

1

4

Jędrych M.

0

0

0

4

4

Stopczyński T.

0

0

1

0

1