MISTRZOSTWA EUROPY SENIORÓW - ELIMINACJE DO GR.B

 

 

 

RUNDA ELIMINACYJNA:

 

 GRUPA A  GRUPA B
 Białoruœ - Dania 17:3  POLSKA - Gruzja   3:16 (0-4)(0-5)(1-2)(2-5)  
 Ukraina - Słowenia 10:12    Holandia - Wielka Brytania   7:8  
 Turcja - Francja   5:10  Szwajcaria - Malta   4:6

sędzia: M.Michalak

  

 Dania - Ukraina   8:10  Wielka Brytania - Gruzja   9:10  

 sędzia: M.Michalak

   Malta - POLSKA   8:7 (2-2)(2-2)(3-1)(1-2)
 Turcja - Białoruœ 18:8  Holandia - Szwajcaria 22:5
 Francja - Słowenia 13:12    
 Słowenia - Dania 19:3  Malta - Gruzja 12:10
 Turcja - Ukraina   9:4  Holandia - POLSKA   9:7 (2-1)(0-3)(4-0)(3-3)
 Białoruœ - Francja   7:10    Szwajcaria - Wielka Brytania   10:19

 sędzia: M.Michalak

 
 Francja - Dania 21:6  Holandia - Gruzja 10:6
 Białoruœ - Ukraina   9:7  Wielka Brytania - Malta 11:6
 Turcja - Słowenia 11:7  Szwajcaria - POLSKA   9:5 (1-1)(2-2)(3-1)(3-1)

 sędzia: M.Michalak

     
 Dania - Turcja   6:11  Wielka Brytania - POLSKA 13:5 (2-5)(0-2)(0-4)(2-2)
 Ukraina - Francja   7:18  Malta - Holandia 10:10
 Słowenia - Białoruœ     9:8  Gruzja - Szwajcaria 19:10

 sędzia: M.Michalak

 

 

TABELE GRUP PO RUNDZIE ELIMINACYJNEJ:

 1. Francja  15:0  72-37   1. Wielka Brytania    12:3  60-38
 2. Turcja  12:3  54-35  2. Holandia  10:4  58-36
 3. Słowenia     9:6  59-45  3. Malta  10:4  42-42
 4. Białoruœ     6:9    49-47    4. Gruzja    9:6    61-44  
 5. Ukraina   3:12  38-56  5. Szwajcaria      3:12  38-71  
 6. Dania   0:15    26-78    6. POLSKA    0:15    27-55

 

ĆWIERĆFINAŁY:

ĆF III:

Ukraina(A5) - POLSKA(B6)

11:8

(2-2)(3-2)(4-1)(2-3)

ĆF IV:

Dania(A6) - Szwajcaria(B5)

10:8

ĆF I:

Turcja(A2) - Malta(B3)

10:4

ĆF II:

Słowenia(A3) - Holandia(B2)

  sędzia: M.Michalak

7:9

 

PÓŁFINAŁY:

o miejsce XI: POLSKA(przegrany ĆF III) - Szwajcaria(przegrany ĆF IV) 13:8 (0-1)(3-1)(3-3)(7-3)

PF 1:

Białoruœ(A4) - Dania(z.ĆF IV)

14:7   

 PF 2:

Gruzja(B4) - Ukraina(z.ĆF III)

10:5   

PF 3:

Francja(A1) - Holandia(z.ĆF II)

9:4

 PF 4:

W.Brytania(B1) - Turcja(z.ĆF I)

sędzia: M.Michalak

6:15

 

FINAŁY:

 o miejsce 9: Dania(przegrany PF 1) - Ukraina(przegrany PF 2)

13:7

 o miejsce 7: Białoruœ(zwycięzca PF 1) - Gruzja(zwycięzca PF 2)

15:13

 o miejsce 5: Malta(przegrany ĆF I) - Słowenia(przegrany ĆF II)

  6:11

 o miejsce 3: Holandia(przegrany PF 3) - Wielka Brytania(przegrany PF 4)

sędzia: M.Michalak

9:4

 

 o miejsce 1: Francja(zwycięzca PF 3) - Turcja(zwycięzca PF 4)

5:8

 

KOŃCOWA KLASYFIKACJA MISTRZOSTW EUROPY GR.B:

 

 Turcja

  Francja               Holandia

4. Wielka Brytania     5. Słowenia     6. Malta         

7. Białoruœ     8.Gruzja     9. Dania     10. Ukraina     11. POLSKA     12. Szwajcaria

 

SKŁAD NASZEGO ZESPOŁU I STRZELCY BRAMEK

 

 GEO    MLT    HOL    SUI    GBR    UKR    SUI  
 Marcin ŒCIERWICKI - 1 1 - 2 - -
 Michał KRAWCZYK - - - - - - 1
 Piotr PIATEK - - - - - - 1
 Marek DĘBSKI - - - - - - -
 Paweł ULCHURSKI - - - - - - -
 Tomasz RÓŻYCKI - 2 2 1 2 1 5
 Michał BAR - - 2 - - 2 1
 Marko KLAJIĆ - - 1 - 1 - 1
 Robert SEKUŁA 3 1 - 1 - 2 2
 Wojciech LESZEK - - - 2 - 1 -
 Bartosz ŁUCZAK - 3 1 1 - 2 2
 Tomasz BĽCZKOWSKI - bramkarz   + + - + - - +
 Paweł LIS - bramkarz   + - + + - + -
 TRENER: Edward KUJAWA

                                                                              

                                                                           NA GÓRĘ STRONY                                                      STRONA GŁÓWNA