STRONA LEN        STRONA ORGANIZATORA                              TABELA

 

ELIMINACJE DO GRUPY A (4-6.01.2008):

 Grupa A (Dubrownik):   Grupa B (Montpellier):    Grupa C (Skopje):  
 Czarnogóra - Słowenia 18:3 Niemcy - Ukraina 19:5  Rosja - Holandia 11:8
 Chorwacja - W.Brytania 26:4 Francja - Słowacja   6:9  Macedonia - Białoruœ 19:5
 Czarnogóra - W.Brytania 18:3 Niemcy - Słowacja 15:11  Rosja - Białoruœ 21:6
 Chorwacja - Słowenia 15:3 Francja - Ukraina 15:5  Holandia - Macedonia   7:9
 Słowenia - W.Brytania   11:11 Słowacja - Ukraina 23:5  Holandia - Białoruœ 22:7
 Chorwacja - Czarnogóra     7:6 Niemcy - Francja   9:9  Rosja - Macedonia 10:8
             
 1. Chorwacja           9 48-13 1. Niemcy    7 43-25  1. Rosja                        9    42-22
 2. Czarnogóra                    6 42-13 2. Słowacja    6 43-26  2. Macedonia              6    36:22
 3. Słowenia                         1 17-44 3. Francja   4 30-20  3. Holandia                  3    37-27
 4. W.Brytania                      1 18-55 4. Ukraina   0 15-57  4. Białoruœ                    0    18-62

  

Do turnieju finałowego awansowały po dwa pierwsze zespoły z każdej z grup.

       

GRUPY TURNIEJU FINAŁOWEGO:

                

WYNIKI TURNIEJU FINAŁOWEGO:

4.07. 5.07. 6.07. 7.07. 8.07. 9.07. 10.07. 11.07. 12.07. 13.07.

ESP-MNE

7:8

 GER-RUS

13:4

 ITA-GER

12:6

 CRO-SVK

15:5

 GER-MKD

7:5

GRE-RUS 4:9
(ĆF1)

D

Z

I

E

Ń

 

 

 W

O

L

N

Y

GRE-SVK 14:8
(11/12)
RUS-ROU 6:11
(9/10)
CRO-HUN 14:15
(3/4)

SRB-GER

17:5

MNE-GRE

11;10

SVK-ESP

4:12

ESP-GRE

GRE-CRO

10:10

s.R.Koryzna

SVK-ROU 6:7
(ĆF2)
RUS-MKD 11:13
(PF1)
MKD-ESP 5:15
(7/8)
MNE-SRB 6:5
(1/2)

SVK-GRE

3:12

ESP-CRO

7:11

CRO-MNE

7:6

ROU-GER

4:8

s.R.Koryzna

SVK-MNE

4:13

 

ROU-ESP 7:9
(PF2)

s.R.Koryzna

GER-ITA 7:9
(5/6)

RUS-ITA

6:12

ROU-ITA

7:12

RUS-MKD

9:9

SRB-RUS

11:6

ITA-SRB

8:11

HUN-GER 14:8
(ĆF3)

CRO-MNE 7:9
(PF3)

   

MKD-ROU

10:6

s.R.Koryzna

MKD-SRB

6:23

SRB-ROU

6:6

MKD-ITA

5:11

RUS-ROU

10:14

CRO-ITA 8:7
(ĆF4)
HUN-SRB 7:8
(PF4)
   

HUN-CRO

10:9

HUN-SVK

19:3

HUN-GRE

8:3

s.R.Koryzna

HUN-MNE

9:10

HUN-ESP

8:7

       

ĆF - ćwierćfinał,     PF - półfinał

 

TABELA PO RUNDZIE ELIMINACYJNEJ

Group A
Montenegro 12
Hungary 12
Croatia 10
Spain 6
Greece 4
Slovakia 0
Group B
Serbia 13
Italy 12
Germany 9
Macedonia 4
Romania 4
Russia 1

KOŃCOWA TABELA M.E.

1. Montenegro

2. Serbia

3. Hungary

4. Croatia  
5. Italy  
6. Germany  
7. Spain  
8. Macedonia  
9. Romania  
10. Russia  
11. Greece  
12. Slovakia  

 

                                                                       NA GÓRĘ STRONY                                           STRONA GŁÓWNA