MISTRZOSTWA EUROPY JUNIORÓW 2011

RUNDA ELIMINACYJNA

7-10.04.2011

 

GRUPA B

Protokół meczu: kliknij wynik

SĘDZIOWIE

 

Dania

- POLSKA

1:14

Massimo Angileri (MLT) - Chris Freebury (GBR)
  Bułgaria -

Irlandia

14:3

Fredric Armins (SWE) - Cornel Grancherov (BEL)
  Dania - Irlandia

21:2

Fredric Armins (SWE) - Nebojsa Stanković (MKD)
  Niemcy - POLSKA  8:7 Massimo Angileri (MLT) - Cornel Grancherov (BEL)
  Niemcy - Bułgaria

8:8

Massimo Angileri (MLT) - Nebojsa Stanković (MKD)
  POLSKA - Irlandia

11:1

Chris Freebury (GBR) - Fredric Armins (SWE)
  Dania - Bułgaria 9:10 Chris Freebury (GBR) - Cornel Grancherov (BEL)
  Niemcy - Irlandia 25:3 Nebojsa Stanković (MKD) - Massimo Angileri (MLT)
  Niemcy - Dania 13:5 Fredric Armins (SWE) - Cornel Grancherov (BEL)
  Bułgaria - POLSKA 6:6 Chris Freebury (GBR) - Nebojsa Stanković (MKD)

 

Delegat LEN: Anatol GRINTESCU (ROU)

 

KOŃCOWA TABELA TURNIEJU:

 

 1.  Niemcy 10:1  54-23
 2. Bułgaria 8:2  38-26
 3. POLSKA 7:4  38-16
 4. Dania 3:9  36-39
 5. Irlandia 0:12    9-71

Do turnieju finałowego awansowały dwa pierwsze zespoły.

 SKŁAD NASZEGO ZESPOŁU I STRZELCY BRAMEK:

 

DEN

GER

IRL

BUL

 Robert ANDRZEJEWSKI 3 1 4 1
 Marcin FRYSZTAK 1 1 1 -
 Bartłomiej KOWALEWSKI 1 1 1 -
 Krystian ŁUKASZEWICZ - - - -
 Michał NOWAKOWSKI - - - -
 Jan OLEKSÓW - - - -
 Michał PLUST 4 - - 1
 Kacper POTEREK - - - 1
 Bartłomiej ROJEK - - 2 -
 Oskar SZYMONIK - - 1 2
 Bartosz SZYMAŃSKI 5 4 2 1

 BRAMKARZE:

 Alessandro LEONE

 Mateusz SKORUS

 

+

-

 

+

-

 

-

+

 

+

-

 TRENERZY:

 Donat OLEKSÓW

 Robert SEKUŁA

 Bartosz NAUDZIUS

 

 GRUPA A (Elektranai): sędzia Ł.Król

GRUPA C (Antwerpia):

 Turcja - Słowenia (s.Ł.Król)

9:15

 Litwa - W.Brytania

4:9

 Macedonia - Rumunia

1:24

 Turcja - W.Brytania (s.Ł.Król)

17:1

 Rumunia - Litwa

26:6

 Macedonia - Słowenia

9:19

 Rumunia - Turcja

7:5

 Słowenia - W.Brytania

15:4

 Macedonia - Litwa (s.Ł.Król)

7:11

 Słowenia - Rumunia (s.Ł.Król)

12:11

 Macedonia - W.Brytania

7:13

 Turcja - Litwa

15:4

 Rumunia - W.Brytania (s.Ł.Król)

18:6

 Turcja - Macedonia

22:0

 Słowenia - Litwa

22:2

 

 Holandia - Mołdawia

20:5

 Słowacja - Białoruœ

12:10

 Szwajcaria - Belgia

5:7

 Holandia - Białoruœ

7:8

 Mołdawia - Belgia

11:8

 Słowacja - Szwajcaria

24:5

 Mołdawia - Białoruœ

7:8

 Holandia - Szwajcaria

17:4

 Słowacja - Belgia

22:6

 Słowacja - Mołdawia

16:9

 Białoruœ - Szwajcaria

23:4

 Holandia - Belgia

12:2

 Holandia - Słowacja

 9:9

 Mołdawia - Szwajcaria

10:7

 Białoruœ - Belgia

13:7

 

KOŃCOWA TABELA TURNIEJU:

 

 1. Rumunia

12

86-30

3 18-17

 2. Słowenia

12

76-35

3 20-20

 3. Turcja

12

68-20

3 14-15

 4. W.Brytania

6

33-61

   

 5. Litwa

3

27-79

   

 6. Macedonia

0

24-89

   

 

 

KOŃCOWA TABELA TURNIEJU:

 

 1. Słowacja

13

83-39

 2. Białoruœ

12

62-37

 3. Holandia

10

65-28

 4. Mołdawia

6

42-59

 5. Belgia

3

23-50

 6. Szwajcaria

0

25-81

 

GRUPA D (Kijów):

 Izrael - Malta

8:7

 Ukraina - Czechy

11:6

 Rosja - Malta

30:8

 Czechy - Izrael

4:17

 Rosja - Izrael

17:4

 Ukraina - Malta

14:6

 Ukraina - Izrael

13:6

 Rosja - Czechy

25:1

 Malta - Czechy

15:5

 Rosja - Ukraina

15:7

KOŃCOWA TABELA TURNIEJU:

 

 1. Rosja

12

87-20

 2. Ukraina

9

45-33

 3. Izrael

6

35-41

 4. Malta

3

36-57

 5. Czechy

0

16-68

Do turnieju finałowego (11-18.09. - Rijeka) awansowały dwa pierwsze zespoły każdej grupy.

          

                                                                                                                                                      NA GÓRĘ STRONY                              STRONA GŁÓWNA