MISTRZOSTWA EUROPY KADETÓW
Eliminacje: 4-8.05.2005, PRAHA

 

ĆWIERĆFINAŁY          PÓŁFINAŁY           FINAŁY

 

RUNDA ELIMINACYJNA:

 GRUPA A: Francja Włochy Niemcy Ukraina
 GRUPA B Rumunia Białoruœ Grecja Hiszpania
 GRUPA C: Rosja Węgry Słowenia  Chorwacja
 GRUPA D Serbia  Czarnogóra   Słowacja Bułgaria

 

Francja - Ukraina 11:6   Grecja - Rumunia 13:3   Słowacja - Bułgaria 16:6
Włochy - Niemcy 24:2   Hiszpania - Białoruœ 20:10   Rosja - Węgry 3:20
Hiszpania - Rumunia 11:9   Francja - Niemcy 13:7   Rumunia - Białoruœ 11:10
Grecja - Białoruœ 15:7   Włochy - Ukraina 24:5   Grecja - Hiszpania 13:9
Węgry - Słowenia 14:8   Czarnogóra - Bułgaria

15:4

  Niemcy  - Ukraina 9:7
Serbia - Bułgaria 30:2   Serbia - Słowacja

16:6

  Francja - Włochy 4:10
Chorwacja - Rosja  21:10   Chorwacja - Węgry 8:7   Słowenia - Chorwacja 3:15
Czarnogóra - Słowacja   18:13   Rosja - Słowenia 11:11   Serbia - Czarnogóra 12:9

 

KOŃCOWE TABELE GRUP RUNDY ELIMINACYJNEJ:

 GRUPA A:      GRUPA B:      GRUPA C:      GRUPA D:    
 1.Włochy 9 58-11  1.Grecja 9

 41-19

 1.Chorwacja  9

 44-20

 1.Serbia 9

 58-17

 2.Francja 6

28-24

 2.Hiszpania 6

 40-32

 2.Węgry 6

 41-19

 2.Czarnogóra 6

 42-29

 3.Niemcy 3

18-44

 3.Rumunia 3

 23-34

 3.Słowenia 1

 22-40

 3.Słowacja 3

 35-40

 4.Ukraina 0

18-44

 4.Białoruœ 0

 27-46

 4.Rosja 1

 24-52

 4.Bułgaria 0

 12-61

 

 RUNDA KWALIFIKACYJNA:

mecz nr.25:

 Francja(2A) - Słowenia(3C)   10:6

mecz nr.26:

 Węgry(2C) - Niemcy(3A) 14:5

 mecz nr.27:

 Hiszpania(2B) - Słowacja(3D)   12:11(dogr)

mecz nr.28:

 Czarnogóra(2D) - Rumunia(3B) 14:15

 

     ĆWIERĆFINAŁY:

 ĆF 1: Ukraina(4A) - Słowenia(prz.25)

8:6

 ĆF 2: Rosja(4C) - Niemcy(prz.26)

7:5

 ĆF 3: Białoruœ (4B) - - Słowacja(prz.27)

8:15

 ĆF 4: Bułgaria(4D) - Czarnogóra(prz.28)

6:23

 ĆF 6: Włochy(1A) - Węgry(zw.26)

9:7

 ĆF 7: Serbia(1D) - Hiszpania(zw.27)

9:10

 ĆF 5: Chorwacja(1C) - Francja(zw.25)

13:1

 ĆF 8: Grecja(1B) - Rumunia(zw.28}

9:8

PÓŁFINAŁY:

 PF 1:

 Słowenia(prz.ĆF 1) - Białoruœ(prz.CF 3)

13:8

 PF 2:

 Niemcy(prz.ĆF 2) - Bułgaria(prz.CF 4)

10:6

 PF 3:

 Ukraina(zw.ĆF 1) - Słowacja(zw.ĆF 3)

10:18

 PF 4:

 Rosja(zw.ĆF 2) - Czarnogóra(zw.ĆF 4)

7:10

 PF 5:

 Francja(prz.ĆF 5) - Serbia(prz.ĆF 7) 5:11

 PF 6:

 Węgry(prz.ĆF 6) - Rumunia(prz.ĆF 8) 8:6

 PF 8:

 Włochy(zw.ĆF 6) - Grecja(zw.ĆF 8) 7:5

 PF 7:

 Chorwacja(zw.ĆF 5) - Hiszpania(zw.ĆF 7) 9:7

 

FINAŁY:

 

 o miejsce 15: Białoruœ(prz.PF 1) - Bułgaria(prz.PF 2)

13:10
 o miejsce 13: Słowenia(zw.PF 1) - Niemcy(zw.PF 2) 8:5
 o miejsce 11: Ukraina(prz.PF 3) - Rosja(prz.PF 4) 6:15
 o miejsce 9: Słowacja(zw.PF 3) - Czarnogóra(zw.PF 4) 8:12
 o miejsce 7: Francja(prz.PF 5) - Rumunia(prz.PF 6) 7:11
 o miejsce 5: Serbia(zw.PF 5) - Węgry(zw.PF 6) 10:9
 o medal bršzowy: Hiszpania(prz.PF 7) - Grecja(prz.PF 8) 9:7
 o medal złoty: Chorwacja(zw.PF 7) - Włochy(zw.PF 8) 8:7

 

KOŃCOWA KLASYFIKACJA MISTRZOSTW EUROPY JUNIORÓW 2011:

 

Chorwacja

Włochy        Hiszpania

   4.Grecja    5.Serbia    6.Węgry   7.Rumunia

   8.Francja

   9.Czarnogóra  10.Słowacja 11.Rosja
 12.Ukraina  13.Słowenia  14.Niemcy 15.Białoruœ 16.Bułgaria

Siedem pierwszych zespołów kwalifikuje się do Mistrzostw Œwiata Juniorów - Perth (3-10.12.2012).

                     

                                                                    NA GÓRĘ STRONY                                              STRONA GŁÓWNA