POZOSTAŁE GRUPY ELIMINACYJNE

 

      

RUNDA ELIMINACYJNA:

GRUPA A1

 

 SĘDZIOWIE   

GRUPA A2

 

SĘDZIOWIE  

  W.Brytania – Gruzja

9:10 

 Vekerdy (ROU) - Golikov (RUS)

  Ukraina – Dania

 16:5  

 Schwarts (ISR) - Ilea (SUI)

  Słowacja – Białoruś

18:1

 Dvoraćek (CZE) - Melnikov (MDA)

  Bułgaria – POLSKA   

13:10

 O’Brien (IRL) - Van Der Loo (NED)

  Gruzja – Słowacja

3:20

O’Brien (IRL) - Schwarts (ISR)

  Dania POLSKA

4:16

Vekerdy (ROU) - Melnikov (MDA)

  W.Brytania – Białoruś

9:6

Ilea (SUI) - Van Der Loo (NED)

  Ukraina – Bułgaria

7:14

Dvoraćek (CZE) - Golikov (RUS)

  Gruzja Białoruś

5:5

O’Brien (IRL) - Dvoraćek (CZE)

  Dania – Bułgaria

2:6

Golikov (RUS) - Ilea (SUI)

  Słowacja – W.Brytania   

20:3

Melnikov (MDA) - Van Der Loo (NED)

  Ukraina POLSKA

12:15

Schwarts (ISR) - Vekerdy (ROU)

 

TABELE GRUP RUNDY ELIMINACYJNEJ:

 1. Słowacja

9:0

58-7

 1. Bułgaria

 9:0

 33-19

 2. Gruzja

 4:4  

 18-24  

 2. POLSKA  

  6:3  

  41-29  

 3. Wielka Brytania  

3:6

21-36

 3. Ukraina

 3:6

 35-34

 4. Białoruś

1:7

12-32

 4. Dania

 0:9

 11-38

 

PÓŁFINAŁY:

 

SĘDZIOWIE

 PF I:   Białoruś (4A1) Ukraina (3A2)  15:13 (rz.k.)  

Ilea (SUI) - Van Der Loo (NED)

 PF II:  Wielka Brytania (3A1) Dania (4A2)  13:6

Dvoraćek (CZE) - Melnikov (MDA)

 PF III: Gruzja (2A1) Bułgaria (1A2)  4:9

Vekerdy (ROU) - Golikov (RUS)

 PF IV: Słowacja (1A1) POLSKA (2A2 25:2

O’Brien (IRL) - Schwarts (ISR)

 

            FINAŁY:

 

 

SĘDZIOWIE

o miejsce VII: Ukraina (prz. PF I) Dania (prz.PF II)  12:9 (po dogr.)

Ilea (SUI) - O’Brien (IRL)

o miejsce V:   Białoruś (zw. PF I) Wielka Brytania (zw.PF II)  11:9

Dvoraćek (CZE) - Van Der Loo (NED)

o miejsce III:  Gruzja (prz.PF III) POLSKA (prz.PF IV)  12:10 (rz.k.)

Golikov (RUS) - Schwarts (ISR)

o miejsce I:    Bułgaria (zw.PF III)Słowacja (zw.PF IV)  4:18

Vekerdy (ROU) - Melnikov (MDA)

 

KOŃCOWA TABELA TURNIEJU:

 1. Słowacja

 2. Bułgaria

 3. Gruzja

 4. POLSKA

 5. Białoruś

 6. Wielka Brytania

 7. Ukraina

 8. Dania

Do turnieju finałowego w Stuttgarcie (8-15.08.2010) awansowały TRZY pierwsze zespoły.

Delegaci LEN

 Manfred VATER (GER) i Dejan PERISIĆ (SRB)

SKŁAD NASZEGO ZESPOŁU I STRZELCY BRAMEK:

 

 P  O  L  S  K  A

 Mateusz CIURAJ

1

-

-

-

-

 Robert ANDRZEJEWSKI  

-

1

1

-

-

 Michał NOWICKI

2

1

1

-

-

 Jakub GOŹDZIAK

2

6

1

1

2

 Bartosz SZYMAŃSKI

1

2

2

-

-

 Dawid ŁUC

2

2

7

-

-

 Krystian ŁUKASZEWICZ

-

-

-

-

-

 Marcin FRYSZTAK

-

-

-

-

-

 Marcin CZAPLA

1

2

1

-

5

 Maksym PIEC - - - 1 -

 Michał MARCINIAK

-

-

-

-

-

 Maciej ROSZAK

1

1

2

-

-

 BRAMKARZE:

 Dawid JUNG

 Mateusz WENCEL

 

-

+

 

+

+

 

+

+

 

+

+

 

+

-

 TRENERZY:

 Sebastian ŻABSKI

 Bartosz NAUDZIUS

 

 

 

 

 

 

POZOSTAŁE GRUPY ELIMINACYJNE:

 GRUPA B (Porto): (sędzia - Maciej MICHALAK)

 

 GRUPA C (Netanya):

 

TUR

SLO MLD POR MKD IRL

Pkt.

Bram

 1.Turcja

12:12 12:7 13:9 19:4 27:1

13

 83-33  

 2.Słowenia 12:12

14:5 10:5 14:5 13:3

13

63-30

 3.Mołdawia 7:12 5:14

13:12 10:7 20:2

9

55-47

 4.Portugalia 9:13 5:10 12:13

16:8 17:7

6

59-51

 5.Macedonia 4:19 5:14 7:10 8:16

11:6

3

35-65

 6.Irlandia 1:27 3:13 2:20 7:17

6:11

0

19-88

  

 

 RUS 

 HOL 

 ROU 

 ISR 

CZE

 SUI  

Pkt.

Bram

 1.Rosja

8:6

12:10 11:5 20:7 26:2

15

77-30

 2.Holandia 6:8

10:8 14:9 21:2 22:2

12

73-29

 3.Rumunia 10:12 8:10

14:8 21:10 23:3

9

76-43

 4.Izrael 5:11 9:14 8:14

14:12 17:7

6

53-58

 5.Czechy 7:20 2:21 10:21 12:14

12:6

3

43-82

 6.Szwajcaria 2:26 2:22 3:23 7:17 6:12

0

 20-100  

 

Do turnieju finałowego (Stuttgart - 8-15.08.2010) awansowały po DWA pierwsze zespoły

                  

Web Counter                                                     NA GÓRĘ STRONY                                      STRONA GŁÓWNA

Free Web Counter