LIGA MISTRZÓW - 2011/12

 

II RUNDA KWALIFIKACYJNA      RUNDA WSTĘPNA     1/4 FINAŁÓW      "FINAL FOUR"

 

EURO CUP 2011/12

 

I RUNDA KWALIFIKACYJNA:

 

 GRUPA A: Marsylia (6-10.09.2011)

 GRUPA B: Kotor (8-11.09.2011)

 Galatasaray - Mladost6:16 Szeged - Posillipo11:11
 CN Marsylia - Schuurman10:9 Panathinaikos - Charków7:6
 Crvena Zvezda - Dinamo8:6 Kotor - Montpellier14:10
 Mladost - Crvena Zvezda12:8 Montpellier - Panathinaikos9:9
 CN Marsylia - Galatasaray10:8 Kotor  Posillipo6:12
 Dinamo - CSM Oradea7:10 Szeged - Charków10:7
 Galatasaray - Schuurman8:10 Posillipo - Montpellier10:5
 CN Marsylia - Dinamo13:5 Szeged - Panathinaikos10:7
 Mladost - CSM Oradea12:8 Kotor - Charków12:8
 CSM Oradea - Galatasaray13:8 Szeged - Montpellier13:4
 CN Marsylia - Crvena Zvezda17:12 Posillipo - Charków16:3
 Dinamo - Schuurman10:6 Kotor - Panathinaikos8:11
 Dinamo - Galatasaray10:6 Montpellier - Charków12:8
 Mladost - Schuurman16:6 Panathinaikos - Posillipo4:9
 CSM Oradea - Crvena Zvezda7:5 Szeged - Kotor11:9
 Mladost - Dinamo16:5
 Crvena Zvezda - Schuurman11:8
 CN Marsylia - CSM Oradea11:9
 Crvena Zvezda - Galatasaray13:9
 CSM Oradea - Schuurman15:12

 

Mladost Zagrzeb - CN Marsylia11:9
 

KOŃCOWE TABELE GRUP I RUNDY:

 1.HAVK Mladost Zagrzeb

18

  83-42

 1.CN Posillipo Neapol13 58-29
 2.CN Marsylia

15

  70-54

 2.Szeged Beton13 55-38
 3.CSM DiGi Oradea

12

  62-55

 3.Panathinaikos Ateny

7

 

38-41

 4.Crvena Zvezda Belgrad

9

  57-59

 4.VK Primorac Kotor

6

 

49-52

 5.Dinamo Moskwa

6

  42-62

 5.WP Montpellier (FRA)

4

 

40-54

 6.Schurmann BSC (HOL)3  49-72 6.BMK Charków (UKR)

0

 

32-57

 7.Galatasaray Istambuł

0

  48-72

           

Do II RUNDY KWALIFIKACYJNEJ awansowały cztery pierwsze zespoły z każdej grupy.

Zespoły z miejsc V-VII grać będą w II RUNDZIE KWALIFIKACYJNEJ EURO CUP.

 

II RUNDA KWALIFIKACYJNA: 23-25.09.2011

Zespoły bezpośrednio zakwalifikowane do II RUNDY KWALIFIKACYJNEJ (II faza rozgrywek):

ASC Duisburg, Jadran Herceg Novi, VK Primorje Rijeka, RN Savona,

Szturm 2002 Czechow, Teva-Vasas Uniqa Budapeszt, Vojvodina Novi Sad, Vouliagmeni Ateny.

 

 Grupa C: Ateny

 

 Grupa D: Szeged

 

 Grupa E: Novi Sad  

 

 Grupa F: Zagrzeb

 Vouliagmeni - Jadran12:5 Primorje - Szturm16:10 Duisburg - Marsylia 9:8 Mladost - Panathinaikos13:5
 Posillipo - Oradea12:11 Szeged - Crvena Zvezda10:4 Vojvodina - Primorac14:5 Vasas - RN Savona13:9
 Jadran - Oradea12:10 Primorje - Crvena Zvezda12:6 Marsylia - Primorac8:7 Mladost - Vasas10:6
 Vouliagmeni - Posillipo8:7 Szeged - Szturm14:13 Vojvodina - Duisburg10:6 RN Savona - Panathinaikos13:6
 Jadran - Posillipo7:4 Szturm - Crvena Zvezda13:10 Duisburg - Primorac13:6 Vasas - Panathinaikos11:5
 Vouliagmeni - Oradea 10:4 Szeged - Primorje10:9 Vojvodina - Marsylia8:11 Mladost - RN Savona10:10

KOŃCOWE TABELE GRUP II RUNDY:

 1.Vouliagmeni Ateny930-16 1.Szeged Beton934-26 1.Vojvodina Novi Sad632-22  1.HAVK Mladost Zagrzeb 7 33-21
 2.Jadran Herceg Novi624-26 2.VK Primorje Rijeka637-26 2.CN Marsylia627-24  2.Teva Vasas Uniqa Budapeszt 6 30-24
 3.CN Posillipo Neapol323-26 3.Szturm 2002 Czechow336-40 3.ASC Duisburg628-24  3.RN Savona 4 32-29
 4.CSM DiGi Oradea025-24 4.Crvena Zvezda Belgrad020-35 4.VK Primorac Kotor018-35  4.Panathinaikos Ateny 0 16-37

 

         Do  RUNDY WSTĘPNEJ awansowały dwa pierwsze zespoły z każdej grupy.

Zespoły z miejsc III i IV grać będą w  II RUNDZIE KWALIFIKACYJNEJ EURO CUP.

 

RUNDA WSTĘPNA:

Zespoły bezpośrednio zakwalifikowane do RUNDY WSTĘPNEJ (III faza rozgrywek):

Budva M-Tel, Jug Dubrovnik, Olympiakos Pireus, Partizan Raiffeisen Belgrad,

Ferla Pro Recco, Spandau 04 Berlin, Spartak Wołgograd, ZF-Eger.

 

 GRUPA A:

 GRUPA B:

 GRUPA C:

 GRUPA D:

 Olympiakos - Vouliagmeni

9:8

 Mladost - Vojvodina

14:9

 Partizan - Szeged

8:9

 Pro Recco - Spartak

13:5

 Primorje - Budva 12:8  Spandau - Jug 8:9  Eger - Vasas

5:8

 Jadran - Marsylia s.R.Koryzna

13:7

 Budva - Olympiakos

8:5

 Jug - Mladost

10:8

 Szeged - Eger

6:3

 Spartak - Jadran 11:11
 Vouliagmeni - Primorje

8:10

 Vojvodina - Spandau

6:6

 Vasas - Partizan

10:10

 Marsylia - Pro Recco 4:13
 Budva - Vouliagmeni

  8:9

 Jug - Vojvodina

9:6

 Partizan - Eger  s.R.Koryzna

9:6

 Marsylia - Spartak 12:13
 Olympiakos - Primorje

 9:12

 Mladost - Spandau

11:6

 Vasas - Szeged

12:9

 Pro Recco - Jadran  10:8
 Vouliagmeni - Budva

10:11

 Vojvodina - Jug

7:10

 Szeged - Vasas

12:12

 Jadran - Pro Recco

9:14

 Primorje - Olympiakos

6:5

 Spandau - Mladost

3:9

 Eger - Partizan

12:8

 Spartak - Marsylia

15:10

 Olympiakos - Budva

11:2

 Mladost - Jug

6:7

 Eger - Szeged

9:10

 Jadran - Spartak

13:10

 Primorje - Vouliagmeni

13:7

 Spandau - Vojvodina

9:8

 Partizan - Vasas

9:5

 Pro Recco - Marsylia

 15:7

 Budva - Primorje

11:10

 Vojvodina - Mladost s.R.Koryzna

10:11

 Vasas - Eger

13:9

 Marsylia - Jadran

10:13

 Vouliagmeni - Olympiakos

12:11

 Jug - Spandau

16:6

 Szeged - Partizan

9:8

 Spartak - Pro Recco

7:18

KOŃCOWE TABELE GRUP RUNDY WSTĘPNEJ:

 1.VK Primorje Rijeka 15 63-48  1.Jug Dubrovnik 18 61-41  1.Szeged Beton 13 55-52  1.Ferla Pro Recco 18 83-40
 2.Budva M-Tel 9 48-57  2.HAVK Mladost Zagrzeb 12 59-45  2.Teva Vasas Uniqa Budapeszt 11 60-54  2.Jadran Herceg Novi 10 67-62
 3.Olympiakos Pireus 6 50-48  3.Spandau 04 Berlin 4 38-59  3.Partizan Raiffeisen Belgrad 7 52-51  3.Spartak Wołgograd 7 61-77
 4.Vouliagmeni Ateny 6 54-62  4.Vojvodina Novi Sad 1 46-59  4.ZF-Eger 3 44-54  4.CN Marsylia 0 50-82

Do Rundy Ćwierćfinałowej awansowały DWA najlepsze zespoły z każdej grupy.

 

RUNDA ĆWIERĆFINAŁOWA

14.03.2012 18.04.2012
  HAVK Mladost Zagrzeb(B2)  -

  Szeged Beton(C1)

8:6 10:7

 VK Primorje Rijeka(A1)  

-

  Jadran Herceg Novi(D2)

12:11 11:11

 Jug Dubrovnik(B1)  

-

  Teva Vasas Uniqa Budapeszt(C2)

12:8 9:16

 Budva M-Tel(A2)  

-

  Pro Recco(D1)

5:13 6:19

 

"FINAL FOUR": 11-12.05.2012 - Oradea

 

 

 Półfinał I: Ferla Pro Recco - Teva Vasas Uniqa Budapeszt

12:5

 Półfinał II: VK Primorje Rijeka - HAVK Mladost Zagrzeb

10:6

 o medal brązowy: Teva Vasas Uniqa Budapeszt - HAVK Mladost Zagrzeb

7:11

 Finał: Ferla Pro Recco - VK Primorje Rijeka

            

11:8

 

 

 

 

            Online Casinos                                                                                      NA GÓRĘ STRONY                                       STRONA GŁÓWNA