III FINA DEVELOPMENT TROPHY

Dammam (SAU), 23-30.04.2011

 

GRUPY ELIMINACYJNE:

 GRUPA A: Antyle Holenderskie, Iran, Kuwejt, Maroko, Trinidad/Tobago, Tunezja  

 GRUPA B: Algeria, Arabia Saudyjska, Chile, Peru, Singapur

 

 23.04.

 

 24.04.

 

 25.04.

 
 Kuwejt  – Antyle Holenderskie 13:8  Peru - Algeria 13:9  Maroko - Trinidad/Tobago 2:13
 Tunezja – Maroko 21:8  Antyle Holenderskie - Maroko 10:7  Antyle Holenderskie - Iran 5:15
 Trinidad/Tobago – Iran 9:14  Trinidad/Tobago - Tunezja 9:4  Tunezja - Kuwejt 9:13
 Peru – Singapur 7:8  Kuwejt - Iran 6:7  Chile - Singapur 8:7
 Arabia Saudyjska – Chile 13:6  Arabia Saudyjska - Singapur 9:1  Algeria - Arabia Saudyjska 5:19  

 

 26.04.

 

 27.04.

 

 Chile - Peru  

  9:7  

 Antyle Holenderskie - Tunezja   5:13
 Algeria - Singapur

7:16

 Maroko - Iran 3:19
 Antyle Holenderskie - Trinidad/Tobago 9:7  Trinidad/Tobago - Kuwejt 5:5
 Maroko - Kuwejt 10:20  Chile - Algeria  15:7
 Tunezja - Iran 10:14  Peru - Arabia Saudyjska 2:14

 

KOŃCOWE TABELE GRUP ELIMINACYJNYCH:

 

 1. Iran 10 69-33  1. Arabia Saudyjska 8 55-14
 2. Kuwejt 7 57-39  2. Chile 6 38-34
 3. Trinidad/Tobago 5 43-34  3. Singapur 4 32-31
 4. Tunezja 4 57-49  4. Peru 2 29-40
 5. Antyle Holenderskie 4 37-55  5. Algeria 0 28-63
 6. Maroko 0 30-83

 

 29.04. - RUNDA FINAŁOWA

 o miejsce 9: Antyle Holenderskie - Maroko 9:1
 o miejsce 7: Tunezja(4A) - Peru(4B) 8:5
 o miejsce 5: Trinidad/Tobago(3A) - Singapur(3B) 9:8
 o miejsce 3: Kuwejt(2A) - Chile(2B)

13:5

 o miejsce 1: Iran(1A) - Arabia Saudyjska(1B)

6:7

KOŃCOWA TABELA TURNIEJU FINA DEVELOPMENT TROPHY 2011:

 

 

1.Arabia Saudyjska

 

 

2.Iran

3.Kuwejt

4.Chile

5.Trinidad/Tobago

6.Singapur

7.Tunezja

8.Peru

9.Antyle Holenderskie

10.Maroko

11. Algeria

                                                                                                                                                                                                                      NA GÓRĘ STRONY                              STRONA GŁÓWNA