11-16.09.2018

UWAGA: podczas turnieju testowane będą m.in. następujące przepisy gry zawarte w tym linku.

 

 Grupa A: Australia, Japonia, Niemcy, Węgry.  

 Grupa B: Chorwacja, Republika Południowej Afryki (RSA), Serbia, USA.

                                                                                  

RUNDA ELIMINACYJNA

 11.09.

 

 12.09.

 

 13.09.

 

 RSA - Serbia

3:21

(1:4,0:5,0:7,2:5)

 Australia - Węgry

8:9

(2:3,1:2,3:4,2:0)

 Serbia - Chorwacja

10:10

(2:4,3:2,3:3,2:1)

 Chorwacja - USA

15:10

(3:2,4:2,3:3,5:3)

 Serbia - USA

14:8

(6:3,3:1,3:0,2:4)

 RSA - USA

6:15

(0:5,2:3,1:5,3:2)

 Australia - Japonia

14:6

(3:0,3:0,5:5,3:1)

 Chorwacja - RSA

25:2

(7:1,6:1,5:0,7:0)

 Węgry - Japonia

19:14

(8:3,3:3,3:4,5:4)

 Niemcy - Węgry

12:10

(1:2,3:4,4:2,4:2)

 Niemcy - Japonia

14:9

(3:4,3:1,3:3,5:1)

 Niemcy - Australia

9:10

(1:2,3:3,3:3,2:2)

 

KOŃCOWE TABELE GRUP ELIMINACYJNYCH:

 

 GRUPA A:

 

 GRUPA B:

 1.Niemcy

4

35-29

 

 1.Serbia

5

45-21

 2.Węgry

4

38-34

 

 2.Chorwacja

5

50-22

 3.Australia

4

32-24

 

 3.USA

2

33-35

 4.Japonia

0

29-47

 

 4.RSA

0

11-61

INFORMACJA:

Zgodnie z przepisami FINA (tylko FINA):

- przy trzech drużynach z taką samą liczbą punktów o kolejności decyduje bilans punktowy między nimi.

   Po wyłonieniu miejsca pierwszego (w tym przypadku Niemcy) o miejscu drugim zadecydował wynik

   bezpośredniego spotkania między Węgrami i Australią.

- o kolejności miejsc (1/2) w Grupie B zadecydowały rezultaty spotkań z trzecim zespołem grupy: USA.

ĆWIERĆFINAŁY: 14.09.

PÓŁFINAŁY: 15.09.

 

 CF I: Węgry (A2) - USA (B3)

10:8

(5:2,1:1,3:3,1:2)

 

PF I: USA (prz.CF I) - Japonia (prz.CF III)

10:9

(3:2,2:3,4:3,2:2)

 

 CF II: Australia (A3) - Chorwacja (B2)

9:8

(1:1,3:3,2:2,2:1)

 

PF II: Chorwacja (prz.CF II) - RSA (prz.CF IV)

16:3

(5:2,4:0,2:1,5:0)

 

 CF III: Japonia (A4) - Serbia (B1)

7:12

(3:2,2:6,1:3,1:1)

 

PF III: Węgry (zw.CF I) - Serbia (zw.CF III)

12:11

(1:3,5:3,3:3,3:2)

 

 CF IV: Niemcy  (A1) - RSA (B4)

24:5

(7:3,5:1,7:0,5:1)

 

PF IV: Australia (zw.CF II) - Niemcy (zw.CF IV)

8:8

(3:2,1:2,3:3,1:1)

rz.k.3:2

                          

          FINAŁY: 16.09.

 o VII miejsce: Japonia (prz.PF I) - RSA (prz.PF II)

21:9

(4:1,9:2,4:3,4:3)

 o V miejsce:  USA (zw.PF I) - Chorwacja (zw.PF II)

7:10

(0:1,1:4,2:3,4:2)

 o III miejsce: Serbia (prz.PF III) - Niemcy (prz.PF IV)

15:9

(6:2,3:2,3:2,3:3)

 o I miejsce: Węgry (zw.PF III) - Australia (zw.PF IV)

10:4

(2:1,2:1,4:0,2:2)

 

KOŃCOWA KLASYFIKACJA PUCHARU FINA 2018:

Image:Med 1.png

Węgry

Image:Med 2.png

Australia

Image:Med 3.png

Serbia

4. Niemcy

5. Chorwacja

6. USA

7. Japonia

8. RSA

 

NA GÓRĘ STRONY                                           STRONA GŁÓWNA