EUROLIGA - 2005

 II RUNDA KWALIFIKACYJNA    RUNDA WSTĘPNA    1/4 FINAŁÓW    FINAL FOUR

     LEN TROPHY                    

I RUNDA KWALIFIKACYJNA: 29.09. - 3.10.2004

 

 GRUPA A: Budapeszt  

 GRUPA B: Innsbruck

   GRUPA C: Stambuł
 Ferencvarosi TC Budapeszt    B 1:  B 2:    Mladost Zagrzeb
 Leonessa Brescia (ITA)    Pro Recco (ITA)  Primorac Kotor (SCG)    CSK Moskwa
 NC Patras (GRE)    Polar Bears Ede (HOL)  Ilytchevets Mariupol (UKR)    Bayer Uerdingen (GER)
 AZC SpreyHoudt Alphen (HOL)    ŁSTW "Pocztowiec-Uniqa" Łódź  ASA Tel Aviv    Taverny SN 95(FRA)
 AKV Triglav Kranj (SLO)    WBC Tirol Innsbruck

---------------------------

   VK Koper (SLO)
 Galatasaray Stambuł          Yuzme Stambuł

 

ALPHEN - TRIGLAV    7:8 PRO RECCO - POLAR BEARS

  11:4

 CSK -  TAVERNY 13:11
 BRESCIA - GALATA 11:5 ŁSTW - TIROL

  12:5

 KOPER -  BAYER    6:12

 FTC

- PATRAS   7:4 PRO RECCO - ŁSTW 9:6  YUZME -  MLADOST    5:17
 BRESCIA - ALPHEN 19:4 TIROL - POLAR BEARS   6:13  TAVERNY -  MLADOST    6:18
 PATRAS - TRIGLAV   9:8  ŁSTW - POLAR BEARS

  11:7

 CSK -  KOPER    6:4

 FTC

- GALATA   8:7 TIROL - PRO RECCO     2:16  YUZME -  BAYER 11:7
PATRAS - BRESCIA    5:12 PRIMORAC - ASA TEL-AVIV 18:3  MLADOST -  KOPER 16:2
GALATA - ALPHEN

16:6

MARIUPOL - PRIMORAC    3:13  BAYER -  CSK   8:12

 FTC

- TRIGLAV 7:5 ASA TEL-AVIV - MARIUPOL    9:12  YUZME -  TAVERNY 10:8
GALATA - PATRAS 8:5 TIROL - ASA TEL-AVIV 7:6  MLADOST -  BAYER 16:3
TRIGLAV - BRESCIA   7:11 PRIMORAC - ŁSTW 9:7  TAVERNY -  KOPER   6:5

 FTC

- ALPHEN 11:1 PRO RECCO - MARIUPOL

  13;2

 YUZME -  CSK   7:6
TRIGLAV - GALATA  7:8 POLAR BEARS - ASA TEL-AVIV 9:8  BAYER -  TAVERNY 13;9
ALPHEN - PATRAS  1:5

 ŁSTW

- MARIUPOL 8:7  CSK -  MLADOST   7:14

 FTC

- BRESCIA  6:7

PRIMORAC

- PRO RECCO 3:9  YUZME -  KOPER   8:6

 

TABELE GRUP:

1. Leonessa Brescia 10 60-27   1. Pro Recco   1. Mladost Zagrzeb 10 81-24
2. FTC Budapeszt 8 39-24   2. Primorac Kotor   2. Yuzme Stambuł 8 42-44
3. Galatasaray Stambuł 6 44-37   3. ŁSTW "Pocztowiec-Uniqa" Łódź   3. CSK Moskwa 6 44-44
4. NC Patras 4 28-36   4. Ilytchevets Mariupol   4. Bayer Uerdingen 4 43-54
5. Triglav Kranj 2 35-42   5. Polar Bears Ede   5. Taverny SN 95 2 40-59
6. AZC Alphen 0 19-59   6. WBC Tirol Innsbruck   6. VK Koper 0 23-48
          7. ASA Tel Aviv          

             Ostatni zespół każdej grupy przechodzi do rozgrywek LEN Trophy (II RUNDA KWALIFIKACYJNA - 29-31.10.2004),

                 a pozostałe grać będą w II RUNDZIE KWALIFIKACYJNEJ Euroligi-2005.

            

II RUNDA KWALIFIKACYJNA: (13-17.10.2004)

Od razu do II RUNDY KWALIFIKACYJNEJ nominowane zostały następujące zespoły:      

                              Primorje Erste Banka RIJEKA (CRO), CN MARSEILLE (FRA), ASC DUISBURG (GER), VOULIGMENI NC Bitros (GRE),

                              Vasas Plaket BUDAPESZT, CN Posillipo NEAPOL, Sturm 2002 CZECHOW i VK NIS (SCG).

 

 Grupa E: Patras (Grecja)

 Grupa F: Marsylia  Grupa G: Nis (Serbia i Cz.)  Grupa H: Kranj (Słowenia)
 Sturm 2002 Czechov (RUS)  Vasas Plaket Budapeszt  VK Nis   Primorje Rijeka
 Amateur SC Duisburg  CN Marseille  CN Posillipo (ITA)  Vouliagmeni NC Bitros
 HAVK Mladost Zagrzeb  Systema Leonessa Brescia  Yüzme Stambuł  Pro Recco
 ŁSTW Pocztowiec-Uniqa Łódź  Primorac Jugopetrol Kotor  FTC Budapeszt  Galatasaray Stambuł
 NC Patras  CSK VMF Moskwa  Ilychevets Mariupol  SV Bayer 08 Uerdingen
 Taverny Sports Nautiques 95  WBC Tirol Innsbruck  Polar Bears Ede   AVK Triglav Kranj

 

 ŁSTW - ASC   3:8  Vasas - Brescia   6:4  Bears Ede  - FTC  7:10  Pro Recco - Bitros 10:5
 Sturm - Mladost 12:11  Tirol - CSK   7:13  Posillipo - Yüzme 15:5  Stambuł - Primorje   8:17
 Patras - Taverny 14:8  Marseille - Primorac   6:7  VK Nis - Mariupol 10:3  Triglav - Bayer 08 10:7
 Taverny - ŁSTW  10:9  Tirol - Vasas   1:13  Posillipo - Mariupol 12:0  Bayer 08 - Pro Recco   0:16
 ASC - Mladost   2:8  Primorac - Brescia   8:10  Bears Ede -  VK Nis  5:7  Primorje - Bitros 11:0
 Patras - Sturm   4:14  Marseille - CSK 11:9  Yüzme - FTC  3:12  Triglav - Stambuł   8:7
 Taverny - Mladost   2:17  Primorac - Tirol 16:2  FTC - Posillipo  7:11  Stambuł - Bitros 11:12
 Sturm - ŁSTW 12:3  CSK - Vasas   8:11  Bears Ede - Mariupol  6:5  Pro Recco - Primorje 12:8
 ASC - Patras   6:11  Marseille - Brescia   6:12  VK Nis - Yüzme  9:4  Triglav - Bayer 08 10:7
 Sturm - Taverny 12:4  CSK - Primorac   5:11  Mariupol - Yüzme  8:7  Bayer 08 - Stambuł   7:11
 Mladost - Patras   7:2  Brescia - Tirol 18:1  Bears Ede  - Posillipo  4:16  Primorje - Bayer 08 12:6
 Patras - ŁSTW   5:6  Marseille - Vasas   7:8  VK Nis - FTC  5:4  Triglav - Pro Recco   5:16
 ŁSTW - Mladost   8:11  Brescia - CSK 13:3  Mariupol - FTC  6:11  Bitros - Bayer 08   7:5
 ASC - Taverny   9:6  Vasas - Primorac   9:8  Bears Ede  - Yüzme 13;10  Pro Recco - Stambuł 12:5
 ASC - Sturm   1:16  Marseille - Tirol 20:1  VK Nis - Posillipo  4:14  Triglav - Primorje   7:14

 

TABELE GRUP:

 

1.Sturm Czechov10 66-231.Vasas Budapeszt1047-281.CN Posillipo1068-201. Pro Recco1054-18
2.Mladost Zagrzeb8 54-262.Systema Brescia857-242.VK Nis 835-302. Primorje Rijeka862-38
3.NC Patras4 36-413.Primorac Kotor650-323.FTC Budapeszt 644-323. AVK Triglav640-52
4.ASC Duisburg4 26-444.CN Marseille450-374.Polar Bears Ede 435-484. Vouliagmeni NC432-47
5.Taverny SN2 30-615.CSK Moskwa230-425.Ilychevets Mariupol 222-485. Galatasaray237-43
6.ŁSTW Łódź2 29-466.WBC Tirol012-806.Yüzme Stambuł 029-586. SV Bayer 08025-56

                     Dwa pierwsze zespoły każdej grupy awansowały do RUNDY WSTĘPNEJ, zespoły z miejsc III i IV przeszły do rozgrywek LEN Trophy.

 

RUNDA WSTĘPNA:

 Olympic -  Vasas        5:6  Jadran

-

Barceloneta  8:5  Primorje

-

Lukoil         7:7  Olympiakos

-

Sturm             7:7
 VK Nis -  Jug Dubr.  8:10  Pro Recco

-

Mladost        10:5  Posillipo

-

Spandau    7:4  Brescia

-

Honved           7:3
 Olympic -  Jug Dubr.  9:12  Jadran  - Mladost        13:6  Primorje - Spandau    8:6  Olympiakos  - Honved           4:7
 Vasas -  VK Nis     11:6  Barceloneta  - Pro Recco      7:7  Lukoil - Posillipo    4:9  Sturm  - Brescia           8:6
 VK Nis -  Olympic    7:6  Pro Recco

-

Jadran            9:8

 Posillipo - Primorje  10:3  Brescia

-

Olympiakos   9:7
 Jug Dub -  Vasas     12:10  Mladost 

-

Barceloneta  8:7  Spandau - Lukoil         9:7  Honved

-

Sturm           12:8
 VK Nis -  Vasas       6:7  Jadran

-

Pro Recco     7:7  Primorje - Posillipo     9:8  Sturm

-

Honved         11:15
 Jug Dub -  Olympic  14:6  Barceloneta

-

Mladost          8:7  Lukoil - Spandau    7:5  Olympiakos

-

Brescia           6:7
 Olympic -  VK Nis     10:8  Pro Recco

-

Barceloneta  9:7  Posillipo - Lukoil       10:7  Brescia

-

Sturm              9:8
 Vasas -  Jug Dubr. 8:8  Mladost

-

Jadran            8:6  Spandau - Primorje    8:6  Honved

-

Olympiakos 11:4
 Jug Dubr -  VK Nis      9:2  Barceloneta - Jadran            5:7  Lukoil - Primorje   9:7  Sturm

-

Olympiakos   9:6
 Vasas -  Olympic  10:9  Mladost - Pro Recco     4:4  Spandau - Posillipo 12:15  Honved

-

Brescia        12:8

                                                                           

 GRUPA A:     GRUPA B:     GRUPA C:      GRUPA D:    
 Jug Dubrownik   11 65-43 Pro Recco 9 46-38  CN Posillipo 10 59-39  Honved Budapeszt 10 60-42
 Vasas Budapeszt  9 52-46  Jadran Herceg Novi  7 49-40  Lukoil Wołgograd  5 41-47  Systema Brescia  8 46-44 
 Olympic Nicea  2  53-49  Mladost Zagrzeb 5 38-48  Primorje Rijeka  5 40-46  Sturm Czechow  5 51-55
 VK Nis  2   37-53  CN Barceloneta 3  39-46  Spandau 04 Berlin  4 44-50  Olympiakos Pireus  1 34-50

                                                                        

ĆWIERĆFINAŁY:

Honved Budapeszt

 13:6   i  12:8

Lukoil Wołgograd

Jadran Herceg Novi

  8:8  i  8:9

Jug Dubrownik

Systema Brescia

  8:8  i  3:4

CN Posillipo

Vasas Budapeszt

6:10 i 8:9

Pro Recco

 

FINAL FOUR: 20-21.05. - Neapol

Półfinał I: Jug Dubrownik - Honved Budapeszt 9:10 (po dogrywce)

Półfinał II: CN Posillipo - Pro Recco 7:6

o III miejsce: Pro Recco - Jug Dubrownik 11:7

  o I miejsce: CN Posillipo - Honved Budapeszt 9:8 (po dogrywce)

NA GÓRĘ STRONY                                STRONA GŁÓWNA