MISTRZOSTWA  POLSKI  SENIORÓW

2 2 1 / 2 2

EKSTRAKLASA

Puchar Polski  Mistrzostwa Polski Młodzieżowca U-23   Mistrzostwa Polski Juniorów   Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych   M.M.Młodzików

 

RUNDA I:

Gospodarz wymieniony jest na pierwszym miejscu.

Wynik

Sędziowie:

I kolejka: 9-10.10.2021:

 

 

mecz nr.1:

9.10.: AZS Uniwersytet Warszawski - UKS NEPTUN Uniwersytet Łódzki

YOUTUBE

26:6

(8:1,6:2,4:1,8:2)

PROTOKÓŁ

Najlepsi zawodnicy:

Maciej Frankiewicz (AZS)

Kamil Augustyniak (Neptun)

Delegat KTPW:

Łukasz Jarochowski.

Sędziowie:

Piotr Szymański i Wojciech Włoch.

mecz nr.2:

9.10.: ŁUKOSZ WTS Polonia Bytom - Arkonia Szczecin

YOUTUBE

 

29:5

(7:1,8:1,5:0,9:3)

PROTOKÓŁ

Najlepsi zawodnicy:

Radosłąw Paczyna (WTS)

Maciej Borkowski (Arkonia)

Delegat KTPW:

Dominik Sznajder.

Sędziowie:

Armen Papazjan i Sebastian Paczkowski.

mecz nr.3:

10.10.: Box Logistics Waterpolo Poznań - CHEĆKO Brukarstwo ALFA Gorzów Wlkp.

18:8

(6:1,4:2,4:2,4:3)

PROTOKÓŁ

Najlepsi zawodnicy:

Paweł Handze (Poznań)

Michał Bar (Alfa)

Delegat KTPW:

Krzysztof Bednarek.

Sędziowie:

Łukasz Czapliński i Sebastian Sitek.

II kolejka: 16.10.2021 i 23.10.2021:

 

 

mecz nr.4:

23.10.: UKS NEPTUN Uniwersytet Łódzki - CHEĆKO Brukarstwo ALFA Gorzów Wlkp.

g.18.30

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

Najlepsi zawodnicy:

Delegat KTPW:

Ryszard Sudczak.

Sędziowie:

Sebastian Paczkowski i Armen Papazjan.

mecz nr.5:

23.10.: KSZO Ostrowiec Św. - Box Logistics Waterpolo Poznań

g.18.30

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

Najlepsi zawodnicy:

Delegat KTPW:

Piotr Krysztofiak.

Sędziowie:

Janusz Gottschalk i Sebastian Sitek.

mecz nr.6:

16.10.: Arkonia Szczecin - ŁSTW OCMER Politechnika Łódzka

YOUTUBE

5:21

(1:5,1:5,1:4,2:7)

PROTOKÓŁ

Najlepsi zawodnicy:

Maciej Borkowski (Arkonia)

Stepan Tomicević (ŁSTW)

P.o. Delegata KTPW:

Wojciech Włoch.

Sędziowie:

Piotr Szymański i Wojciech Włoch.

mecz nr.7:

23.10.: AZS Uniwersytet Warszawski - ŁUKOSZ WTS Polonia Bytom

g.21.00

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

Najlepsi zawodnicy:

Delegat KTPW:

Ignacy Stępiński.

Sędziowie:

 Wojciech Włoch i Armen Papazjan.

III kolejka: 6-7.11.2021 lub 13-14.11.2021:

 

 

mecz nr.8:

ŁUKOSZ WTS Polonia Bytom - UKS NEPTUN Uniwersytet Łódzki

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

Najlepsi zawodnicy:

Delegat KTPW:

Ignacy Stępiński.

Sędziowie:

Jakub Henkiel i Wojciech Włoch.

 

mecz nr.9:

13.11.: ŁSTW OCMER Politechnika Łódzka - AZS Uniwersytet Warszawski

 

g.17.30:

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

Najlepsi zawodnicy:

Delegat KTPW:

Ryszard Sudczak.

Sędziowie:

Łukasz Czapiński i Sebastian Sitek.

mecz nr.10:

13.11.: Box Logistics Waterpolo Poznań - Arkonia Szczecin

g.19.30:

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

Najlepsi zawodnicy:

Delegat KTPW:

Dominik Sznajder.

Sędziowie:

Janusz Gottschalk i Sebastian Paczkowski.

mecz nr.11:

CHEĆKO Brukarstwo ALFA Gorzów Wlkp. - KSZO Ostrowiec Św.

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

Najlepsi zawodnicy:

Delegat KTPW:

Krzysztof Bednarek.

Sędziowie:

Radosław Koryzna i Armen Papazjan,

IV kolejka: 20-21.11.2021:

mecz nr.12:

UKS NEPTUN Uniwersytet Łódzki - KSZO Ostrowiec Św.

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

Najlepsi zawodnicy:

Delegat KTPW:

Ryszard Sudczak.

Sędziowie:

Armen Papazjan i Piotr Szymański.

mecz nr.13:

Arkonia Szczecin - CHEĆKO Brukarstwo ALFA Gorzów Wlkp.

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

Najlepsi zawodnicy:

Delegat KTPW:

Łukasz Czapliński

Sędziowie:

Jakub Henkiel i Wojciech Włoch.

mecz nr.14:

20.11.: AZS Uniwersytet Warszawski - Box Logistics Waterpolo Poznań

g.20.30

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

Najlepsi zawodnicy:

Delegat KTPW:

Łukasz Jarochowski.

Sędziowie:

Janusz Gottschalk i Sebastian Sitek.

mecz nr.15:

ŁUKOSZ WTS Polonia Bytom - ŁSTW OCMER Politechnika Łódzka

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

Najlepsi zawodnicy:

Delegat KTPW:

Dominik Sznajder.

Sędziowie:

Mario Bernus i Radosław Koryzna.

V kolejka: 4-5.12.2021:

   

mecz nr.16:

4.12.: ŁSTW OCMER Politechnika Łódzka - UKS NEPTUN Uniwersytet Łódzki

g.18.00

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

Najlepsi zawodnicy:

Delegat KTPW

Ryszard Sudczak.

Sędziowie:

Sebastian Paczkowski i Piotr Szymański.

mecz nr.17:

5.12.: Box Logistics Waterpolo Poznań - ŁUKOSZ WTS Polonia Bytom

g.16.00

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

Najlepsi zawodnicy:

Delegat KTPW:

Krzysztof Bednarek.

Sędziowie:

Mario Bernus i Armen Papazjan.

mecz nr.18:

CHEĆKO Brukarstwo ALFA Gorzów Wlkp. - AZS Uniwersytet Warszawski

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

Najlepsi zawodnicy:

Delegat KTPW:

Ignacy Stępiński.

Sędziowie:

Radosław Koryzna i Wojciech Włoch.

mecz nr.19:

KSZO Ostrowiec Św. - Arkonia Szczecin

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

Najlepsi zawodnicy:

Delegat KTPW:

Piotr Krysztofiak.

Sędziowie:

Janusz Gottschalk i Sebastian Sitek.

VI kolejka: 18-19.12.2021

   

mecz nr.20:

UKS NEPTUN Uniwersytet Łódzki - Arkonia Szczecin

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

Najlepsi zawodnicy:

Delegat KTPW:

Krzysztof Bednarek.

Sędziowie:

Sebastian Paczkowski i Wojciech Włoch.

mecz nr.21:

18.12.: AZS Uniwersytet Warszawski - KSZO Ostrowiec Św.

 g.20.30

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

Najlepsi zawodnicy:

Delegat KTPW:

Łukasz Jarochowski.

Sędziowie:

Mario Bernus i Sebastian Sitek.

mecz nr.22:

ŁUKOSZ WTS Polonia Bytom - CHEĆKO Brukarstwo ALFA Gorzów Wlkp.

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

Najlepsi zawodnicy:

Delegat KTPW:

Ignacy Stępiński.

Sędziowie:

Łukasz Czapliński i Piotr Szymański.

mecz nr.23:

18.12.: ŁSTW OCMER Politechnika Łódzka - Box Logistics Waterpolo Poznań

g.18.00

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

Najlepsi zawodnicy:

Delegat KTPW:

Ryszard Sudczak.

Sędziowie:

Radosław Koryzna i Łukasz Król.

mecz nr.24:

19.12.: ŁSTW OCMER Politechnika Łódzka - KSZO Ostrowiec Św.

g.13.00

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

Najlepsi zawodnicy:

Delegat KTPW:

Ryszard Sudczak.

Sędziowie:

Radosław Koryzna i Łukasz Król.

VII kolejka: 15-16.01.2022

   

mecz nr.25:

15.01.: Box Logistics Waterpolo Poznań - UKS NEPTUN Uniwersytet Łódzki

g.17.00

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

Najlepsi zawodnicy:

Delegat KTPW:

Krzysztof Bednarek.

Sędziowie:

Łukasz Król i Piotr Szymański.

mecz nr.26:

CHEĆKO Brukarstwo ALFA Gorzów Wlkp. - ŁSTW OCMER Politechnika Łódzka

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

Najlepsi zawodnicy:

Delegat KTPW:

Ryszard Sudczak.

Sędziowie:

Janusz Gottschalk i Radosław Koryzna.

mecz nr.27:

KSZO Ostrowiec Św. - ŁUKOSZ WTS Polonia Bytom

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

Najlepsi zawodnicy:

Delegat KTPW:

Potr Krysztfiak.

Sędziowie:

Armen Papazjan  Sebastian Sitek.

mecz nr.28:

Arkonia Szczecin - AZS Uniwersytet Warszawski

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

Najlepsi zawodnicy:

Delegat KTPW:

Łukasz Czapliński.

Sędziowie:

Jakub Henkiel i Wojciech Włoch.

 

AKTUALNA TABELA ROZGRYWEK:

 

  MECZE PKT. BRAMKI
 1.ŁUKOSZ WTS Polonia Bytom 1  3:0  29-5
 2.AZS Uniwersytet Warszawski 1  3:0  26-6
 3.ŁSTW OCMER Politechnika Łódzka 1  3:0  21-5
 4.Box Logistics Waterpolo Poznań 1  3:0  18-8
 5.CHEĆKO Brukarstwo ALFA Gorzów Wlkp. 1  0:3  8-18
 6.UKS NEPTUN Uniwersytet Łódzki 1  0:3  6-26
 7.Arkonia Szczecin 2  0:6  10-50
 KSZO Ostrowiec Św. 0  0:0  00-00

 

RUNDA II:

 

 GRUPA MISTRZOWSKA: 1, 2, 3, 4.

 GRUPA SPADKOWA:      5, 6, 7, 8.

 

UWAGA: w Rundzie II zaliczone zostają punkty i bramki z Rundy I.

 

Gospodarz wymieniony jest na pierwszym miejscu.

Wynik

Sędziowie

I kolejka: 5-6.03.2022:

 

 

mecz nr.29:

4-2

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

Najlepsi zawodnicy:

Delegat KTPW

Sędziowie:

mecz nr.30:

1-3

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

Najlepsi zawodnicy:

Delegat KTPW

Sędziowie:

mecz nr.31:

8-6

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

Najlepsi zawodnicy:

Delegat KTPW

Sędziowie:

mecz nr.32:

5-7

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

Najlepsi zawodnicy:

Delegat KTPW

Sędziowie:

II kolejka: 19-20.03.2022:

 

 

mecz nr.33:

4-1

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

Najlepsi zawodnicy:

Delegat KTPW

Sędziowie:

mecz nr.34:

3-2

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

Najlepsi zawodnicy:

Delegat KTPW

Sędziowie:

mecz nr.35:

8-5

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

Najlepsi zawodnicy:

Delegat KTPW

Sędziowie:

mecz nr.36:

7-6

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

Najlepsi zawodnicy:

Delegat KTPW

Sędziowie:

III kolejka: 2-3.04.2022:

   

mecz nr.37:

3-4

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

Najlepsi zawodnicy:

Delegat KTPW

Sędziowie:

mecz nr.38:

2-1

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

Najlepsi zawodnicy:

Delegat KTPW

Sędziowie:

mecz nr.39:

7-8

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

Najlepsi zawodnicy:

Delegat KTPW

Sędziowie:

mecz nr.40:

6-5

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

Najlepsi zawodnicy:

Delegat KTPW

Sędziowie:

IV kolejka: 23-24.04.2022:

   

mecz nr.41:

2-4

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

Najlepsi zawodnicy:

Delegat KTPW

Sędziowie:

mecz nr.42:

3-1

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

Najlepsi zawodnicy:

Delegat KTPW

Sędziowie:

mecz nr.43:

6-8

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

Najlepsi zawodnicy:

Delegat KTPW

Sędziowie:

mecz nr.44:

7-5

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

Najlepsi zawodnicy:

Delegat KTPW

Sędziowie:

V kolejka: 7-8.05.2022:

   

mecz nr.45:

1-4

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

Najlepsi zawodnicy:

Delegat KTPW

Sędziowie:

mecz nr.46:

2-3

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

Najlepsi zawodnicy:

Delegat KTPW

Sędziowie:

mecz nr.47:

5-8

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

Najlepsi zawodnicy:

Delegat KTPW

Sędziowie:

mecz nr.48:

6-7

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

Najlepsi zawodnicy:

Delegat KTPW

Sędziowie:

VI kolejka: 21-22.05.2022 ew. 4-5.06.2022:

   

mecz nr.49:

4-3

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

Najlepsi zawodnicy:

Delegat KTPW

Sędziowie:

mecz nr.50:

1-2

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

Najlepsi zawodnicy:

Delegat KTPW

Sędziowie:

mecz nr.51:

8-7

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

Najlepsi zawodnicy:

Delegat KTPW

Sędziowie:

mecz nr.52:

5-6

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

Najlepsi zawodnicy:

Delegat KTPW

Sędziowie:

 

AKTUALNE TABELE GRUP MISTRZOSTW POLSKI 2021/22:

 

      GRUPA MISTRZOWSKA: miejsca 1/4

GRUPA SPADKOWA: miejsca 5/8

  0:0 00:00   0:0

00:00

  0:0 00-00   0:0

00:00

  0:0 00-00   0:0

00:00

  0:0 00-00   0:0

00:00

                                   CZWARTA drużyna Grupy Spadkowej  (8 drużyna w klasyfikacji generalnej) jest gospodarzem dwumeczu barażowego z PIERWSZĄ drużyną I Ligi.

 

SKŁADY DRUŻYN I STRZELCY BRAMEK:

 

Arkonia

Szczecin

AZS Uniwersytet

Warszawski

Box Logistics Waterpolo

Poznań

CHEĆKO Brukarstwo ALFA

Gorzów Wlkp.

 Wiśniewski Jan 3  Moore Messan 6  Oleksów Jan 5  Brończyk Przemysław 2
 Banaszczak Marcin 2  Maciejewski Andrzej 5  Piro Maros 5  Andruszkiewicz Martin 1
 Ławniczak Piotr 2  Madej Aleksander 4  Kowalewski Bartłomiej 2  Bar Michał 1
 Rakoczy Michał 2  Frankiewicz Maciej 2  Różycki Tomasz 2  Cegielski Grzegorz 1
 Pajor Szymon 1  Kalata Emil 2  Ślusarczyk Kacper 2  Czapla Marcin 1
 Banaszek Jakub -  Kiljan Krzysztof 2  Bocheński Rafał 1  Gabryniewski Sebastian 1
 Borkowski Mikołaj -  Nerlewski Rafał 2  Piecuch Igor 1  Rękawek Paweł 1
 Lepieszkiewicz Wiktor -  Borkowski Bartosz 1  Machniewski Michał -  Wieloch Aleksander -
 Łuczak Wojciech -  Grabiński Bartosz 1  Naumowicz Eryk -  Borecki Filip -
 Nizioł Grzegorz -  Iwoła Maciej 1  Augustyniak Wojciech -  Boczkowski Nikodem -
 Syc Michał -  Targowski Tomasz -  Borzeszkowski Wojciech -  Błoch Jakub -
 Wielgus Jakub -            
 Zaczko Kacper -  Benda Bartłomiej - bramkarz -  Handze Paweł - bramkarz -  Miałkowski Łukasz - bramkarz -
 Borkowski Maciej - bramkarz -  Volonchuk Denys - bramkarz -  Słupski Jan - bramkarz -  Wiśniewski Bartosz - bramkarz -

 Trenerzy:

Marcin BANASZCZAK

i Piotr ŁAWNICZAK.

Trenerzy:

Jakub BEDNAREK, Mikita CHUPRYNA

i Marcin BAR.

Trenerzy:

Donat OLEKSÓW i Jacek MACIĄG.

Trenerzy:

Jacek OSIŃSKI i Sebastian ŻABSKI.

 

KSZO

Ostrowiec Św.

 ŁSTW OCMER

Politechnika Łódzka

ŁUKOSZ WTS Polonia

Bytom

UKS NEPTUN

Uniwersytet Łódzki

     Tomicević Stepan 9  Struzik Jakub 7  Batke Arkadiusz -
     Michalski Piotr 7  Bomba Mateusz 5  Gaszewski Kacper -
     Knap Grzegorz 2  Cebo Patryk 5  Kitłowski Piotr -
     Zdziech Kacper 2  Paczyna Radosław 5  Nowicki Jakub -
     Troczyński Bartłomiej 1  Radwański Jan 2  Rogaczewski Piotr -
     Czapczyński Konrad -  Behen Yurij 1  Rudny Norbert 1
     Garbolewski Dominik -  Broncel Marek 1  Stachowiak Jakub 1
     Lisek Aleksander -  Brzozowski Kamil 1    Szmajda Mateusz -
     Rusewicz Alan -  Moś Adrian 1  Sznajder Piotr 2
     Diakonów Michał -  Moś Grzegorz 1  Telbuch Piotr 1
     Stasiak Miłosz -  Abdelrahman Tavik Abbas -  Wojtyniak Filip -
 - bramkarz    Sylwestrowicz Marcel - bramkarz    Jung Dawid- bramkarz  Augustyniak Kamil - bramkarz 1
 - bramkarz    Szabłowski Jan- bramkarz    Lis Paweł - bramkarz    Harasimiuk Piotr - bramkarz -

 Trenerzy:

Trenerzy:

Edward KUJAWA i Grzegorz GRUSZECKI.

Trener:

Krzysztof PACZYNA

Trener:

Viktor BERENDYUHA. 

 

NA GÓRĘ STRONY   STRONA GŁÓWNA