X
<<

EURO CUP - 2013/14     

1/4 FINAŁÓW      PÓŁFINAŁY      FINAŁ

LIGA MISTRZÓW 2013/14   

 

RUNDA KWALIFIKACYJNA (25-27.10.2013):

(W kolorze amarantowym zespoły z I Rundy Kwalifikacyjnej Ligii Mistrzów. W kolorze czerwonym zespoły z II Rundy Kwalifikacyjnej Ligii Mistrzów)

 

 GRUPA A: Malta

 GRUPA B: Neapol

 GRUPA C: Utrecht (24-27.10.2013)

 GRUPA D: Zagrzeb

 Dinamo Moskwa - Dinamo Tbilisi 13:7  Montpellier WP - Spartak Wołgograd 7:11  Primorac Kotor - Utrecht UZSC 9:5  Mladost Zagrzeb - Szturm Czechow 25:1
 Valletta - Dauphins Sete 9:10  Posillipo Neapol - Steaua Bukareszt 11:6  Olympic Nicea - Vojvodina Novi Sad 7:12  Jadran Herceg Novi - CN Marsylia 7:7
 Dinamo Moskwa - Dauphins Sete 10:9  Montpellier WP - Steaua Bukareszt 11:9  Utrecht UZSC - Vojvodina Novi Sad 11:7  Mladost Zagrzeb - CN Marsylia 12:8
 Valletta - Dinamo Tbilisi 12:13  Posillipo Neapol - Spartak Wołgograd 11:11  Primorac Kotor - Acquachiara Neapol 12:13  Jadran Herceg Novi - Szturm Czechow 33:4
 Dinamo Tbilisi - Dauphins Sete 9:11  Spartak Wołgograd - Steaua Bukareszt 11:9  Acquachiara Neapol- Olympic Nicea 9:9  CN Marsylia - Szturm Czechow 32:3
 Valletta - Dinamo Moskwa 5:11  Posillipo Neapol - Montpellier WP 11:7  Primorac Kotor - Vojvodina Novi Sad 11:6  Mladost Zagrzeb - Jadran Herceg Novi 9:6
 Olympic Nicea - Utrecht UZSC 6:6
 Vojvodina Novi Sad - Acquachiara Neapol 7:15
   Primorac Kotor - Olympic Nicea 9:7
     Utrecht UZSC - Acquachiara Neapol 4:16

      

                                                  KOŃCOWE TABELE GRUP:

 

 1.Dinamo Moskwa

9

34-23

 1.CN Posillipo Neapol 7

33-24

 1.Acquachiara Neapol

10

53-32  1.HAVK Mladost Zagrzeb

9

46-15

 2.Dauphins Sete (FRA)

6

30-28

 2.Spartak Wołgograd 7

33-27

 2.VK Primorac Kotor (MNE)

9

41-31  2.VK Jadran Herceg Novi (MNE)

4

46-20

 3.Dinamo Tbilisi

3

29-36

 3.Montpellier WP (FRA) 3

25-31

 3.Utrecht UZSC

4

26-38  3.CN Marsylia

4

47-22

 4.Valletta ASC (MLT)

0

26-34

 4.CS Steaua Bukareszt 0

24-33

 4.WPC Vojvodina Novi Sad (SRB)

3

32-44  4.Szturm 2002 Czechow (RUS)

0

8-90

   5.Olympic Nicea (FRA)

2

29-36

Do Rundy Ćwierćfinałowej awansowały DWA najlepsze zespoły każdej grupy.

    

ĆWIERĆFINAŁY: 20.11. i 17/18.12.2013

 

I mecz

II mecz

 HAVK Mladost Zagrzeb

- VK Primorac Kotor 14:4 10:3

      Spartak Wołgograd

- Dinamo Moskwa 12:10 12:9

VK Jadran Herceg Novi

- Acquachiara Neapol 6:11 10:8

     CN Posillipo Neapol 

- Dauphins Sete (FRA) 12:8 9:5

 

PÓŁFINAŁY: 22.01. i 5.03.2014

I mecz

II mecz

       
       

 

MECZE FINAŁOWE: 26.03. i 9.04.2014

I mecz

II mecz

       

 

                                                                                                                                             NA GÓRĘ STRONY                                                STRONA GŁÓWNA

 
Web counter