MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ PIŁKI WODNEJ MŁODZIKÓW  

(1989 i mł.)

Z OKAZJI „750 LECIA BYTOMIA”

2 - 4.07.2004r.

KĄPIELISKO ODKRYTE NR 1 OSIR W BYTOMIU, ul. Wrocławska

 

GRUPY ELIMINACYJNE:

                    GRUPA A: SLAVIA UK BRATISLAVA (SVK), ŁSTW ŁÓDŹ, MKP "Słowianka" GORZÓW, UKPW U-44 WARSZAWA                   

                    GRUPA B: PVK VRUTKY (SVK), KOMETA BRNO (CZE), WTS BYTOM, UKS MOSM BYTOM                

                                                                                    

SLAVIA BRATISLAVA

- MKP Gorzów 12:2
PVK VRUTKY - KOMETA BRNO 10:4
UKS MOSM BYTOM - WTS BYTOM 5:3
ŁSTW ŁÓDŹ - UKPW WARSZAWA 5:3
WTS BYTOM - PVK VRUTKY 5:12
KOMETA BRNO - UKS MOSM BYTOM 2:0
UKPW WARSZAWA - MKP Gorzów 4;4
ŁSTW ŁÓDŹ - SLAVIA BRATISLAVA   3:9
KOMETA BRNO -

WTS BYTOM

3:5
SLAVIA BRATISLAVA - UKPW WARSZAWA 10:4
MKP Gorzów - ŁSTW ŁÓDŹ 10:7
PVK VRUTKY - UKS MOSM BYTOM 8:0
REPREZENTACJA GRUPY „A” i „B” - OLD BOYS BYTOM 4:11

 

KOLEJNOŚĆ ZESPOŁÓW W GRUPACH PO RUNDZIE ELIMINACYJNEJ:

 GRUPA A:  GRUPA B:
 1. SLAVIA UK BRATISLAVA 631:9   1. PVK VRUTKY 6

  30:9

 2. MKP GORZÓW  3 16:23   2. KOMETA BRNO   2

    9:15 

 3. ŁSTW ŁÓDŹ 2 15:22   3. WTS BYTOM     2

   13:20

 4. UKPW 44 WARSZAWA 1 11:19   4. UKS MOSM BYTOM 2

     5:13

 

RUNDA FINAŁOWA:

o VII miejsce:    UKPW WARSZAWA- UKS MOSM BYTOM 0:4
o V miejsce:

   WTS BYTOM

-ŁSTW ŁÓDŹ 7:4
o III miejsce:    MKP Gorzów -KOMETA BRNO 2:5
o I miejsce:    PVK VRUTKY -SLAVIA BRATISLAVA 6:1

 

TABELA KOŃCOWA:    

1.

PVK VRUTKY  
2.   SLAVIA BRATISLAVA  
3.   KOMETA BRNO  
4. MKP "Słowianka" Gorzów
5. WTS BYTOM  
6.   ŁSTW ŁÓDŹ  
7. UKS MOSM BYTOM
8.   UKPW U-44 WARSZAWA  

                                                NAJLEPSZY ZAWODNIK TURNIEJU:    IVO BOJNICKY (PVK VRUTKY)  

                                                NAJLEPSZY BRAMKARZ TURNIEJU:   ADAM CIEPLIŃSKI (UKS MOSM BYTOM)

                                                NAJLEPSZY STRZELEC TURNIEJU:     LUKAS JESENSKY (PVK VRUTKY) – 12 BRAMEK

                                                NAJMŁODSZY ZAWODNIK TURNIEJURAFAŁ MIELCAREK (ŁSTW ŁÓDŹ)

                                                                    NAJLEPSI ZAWODNICY W POSZCZEGÓLNYCH ZESPOŁACH:  

                                                                    SLAVIA UK BRATISLAVA (SVK): Jozef MIŠIK i Jakub IZAKOVIČ

                                                                    ŁSTW ŁÓDŹ: Piotr MICHALSKI i Łukasz WÓJCIK

                                                                    MKP GORZÓW: Przemysław BEREDA i Filip MADEJEK

                                                                    UKPW U-44 WARSZAWA: Adam OLEKSÓW i Mateusz FRANKOWSKI

                                                                    MD PVK VRUTKY (SVK): Lukaś OZANIAK i Jakub MRAČKO

                                                                    KOMETA BRNO (CZE): Roman LINHART i Jano LESTINOVSKY

                                                                    WTS BYTOM: Paweł LIS i Dawid ŁUKOMSKI  

                                                                    UKS MOSM BYTOM: Maciej WĘŻYKOWSKI i Bartłomiej WOLICKI  

        SĘDZIOWIE TURNIEJU:

Marek BRONCEL (Bytom) – SĘDZIA GŁÓWNY ZAWODÓW

Eman BRUDER (Bratysława), Marian ŽUCHA (Vrutky),

Krzysztof DONDER (Bytom)Janusz GOTTSCHALK (Bytom),

Mirosław RUTKOWSKI (Bytom), Sebastian ŻABSKI (Gorzów),    

Kalina LINIEWIECKA (Bytom) – SEKRETARZ

Daniel CISZEWSKI ((Bytom) i Bartłomiej POPŁAWSKI (Bytom) – SĘDZIOWIE CZASU

Grzegorz ZAWOJEK (Bytom) – SPEAKER

SPONSORZY TURNIEJU:  

Sponsorzy publiczni:

- Urząd Marszałkowski w Katowicach

- Urząd Miejski w Bytomiu

- Polski Związek Pływacki

- Ośrodek Sportu i Rekreacji w Bytomiu

Sponsorzy niepubliczni:

- Novartis Poland

- Carlsberg

- Okocim

- P.H. Abisal

- Centrum Nurkowe SEA FISH

- PlayStation Sony

- Browary Żywiec

W zawodach startowało 111 zawodników.

W ceremonii zakończenia zawodów uczestniczył Piotr Bula – przewodniczący Komisji Kultury, Rekreacji i Sportu Rady Miejskiej w Bytomiu.